Звітування завідуючої днз перед громадкістю за пророблений 2011-2012 н рікСкачати 125,22 Kb.
Дата конвертації08.01.2017
Розмір125,22 Kb.
Звітування завідуючої ДНЗ

перед громадкістю за пророблений 2011-2012 н. рік.
Дошкільний навчальний заклад с. Обава функціонує , 9 років. Працюємо за 10,5-годинним режимом (2 груп). У своєму складі ДНЗ має 2 групи, 2 короткотривалі групи при ЗОШ с.Косино, с.Дубино та 2 соціально-педагогічного патронату з дітьми ромами на безоплатній основі.

Всього в нас навчається і виховується 56 дошкільнят ,по 30, 26 дітей в групі. Із них 15 випускників, а на їх місця понад 45 заяв. На даний час на території сільської ради , в селах: Косино , Дубино , Чабин та Обава,є 292 дітей віком від 0 до 6 років., з них 72 здобувають дошкільну освіту – 25%,

Задовольнити всіх ми можемо тільки відкривши додаткові групи чи побудувавши новий типовий ДНЗ. Про необхідність розширення дошкільної мережі , я як керівник та депутат с/р, неодноразово зверталася у відділ освіти , у РДА до наших районних депутатів. .

Порядок прийняття в ДНЗ здійснюється згідно Статуту Обавського ДНЗ. А саме, пишуться заяви від батьків, які ставляться в чергу. В першу чергу приймаються діти 5-6-річного віку або діти пільгової категорії.


Навчально-виховна робота

Обавський дошкільний навчальний заклад організував освітній процес в 2011-2012 навчальному році за пріоритетними напрямами роботи, які були ви­значені в річному плані.

Відповідно Закону України “Про дошкільну освіту” формувався зміст роботи дошкільного закладу. Працюємо за базовою програмою «Я у Світі»

У 2011-2012 навчальному році освітня діяльність педагогів дошкільного закладу була спрямована на виконання Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, Державної націо­нальної програми “Освіта” (Україна 21 ст.)”, Законів України “Про середню загальну освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про інноваційну діяльність” і реалізацію завдань законодавчо-нормативних документів.


Слід зазначити, що сучасна загальна середня освіта значною мірою за­лежить від стану дошкільної освіти. Отже, дошкілля є першою сходинкою до здобуття якісних знань, на яких будується вся система освіти.

Вся діяльність моя як керівника ДНЗ протягом 2011-2012 навчального року була перш за все спрямована на створення належних умов для забез­печення рівного доступу до здобуття якісної освіти:

— дошкільний заклад забезпечений кваліфікаційними педагогічними кадрами, які постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи семі­нари, методичні об'єднання, курси підвищення кваліфікації; Всього працівників 15 чоловік з них 5 педпрацівників , завідуюча , муз керівник та вихователі, керівник гуртка(0,5 ставки психолог) .
Основною формою організованої навчальної діяльності дітей дошкільного віку у нашому ДНЗ є заняття з різних розділів програми. Вихователі планують та проводять індивідуальної групової форми організації, тематичні, комплексні, комбіновані , інтегровані, підсумкові та інші.

Складаючи розклад занять, ми панували заняття у першій половині дня.. Оскільки гуртки є додатковою організаційною формою освітнього процесу, то гурткові заняття плануються у ІІ половину дня, у час, відведений для ігор та самостійної художньої діяльності дітей. Адже, нині вкрай актуальна проблема своєчасного виявлення інтересів, здібностей і на­хилів дітей, формування творчих засад уже з перших років життя дитини. В даному закладі організовано роботу чотирьох гуртків „Космос ” (вих. Лендєл О.М.), «Кольорові долоньки» (вих. Лакатош М.Ю.), «Інструментальний альбом» ( муз.керівник Любка О.М..), та «Компютер» (зав.ДНЗ Кобаска М.В.).


Протягом навчального року педагогічний колектив нашого закладу вирішував безліч творчих та буденних проблем, що бу­ли спрямовані на усунення недоліків за попередній навчальний рік та удосконалення організації навчально-виховного процесу у 2011-2012 навчальному році.

Педагогічна рада, творча група, рада ДНЗ спрямували зусилля на вирішення ряду питань серед яких :  1. Робота за Базовою програмою «Я у Світі», та для старших дошкільнят програми «Впевнений старт»

Ведення обов’язкової дошкільної освіти дітей 5-тирічного віку має мету: надати всім майбутнім першокласникам однакові освітні можливості. Але, що хоче бачити від нас школа? Хоче , щоб діти вміли читати і писати. Але ж Базовий компонент, Програма «Я у світі» ставить перед нами зовсім інше завдання – розвиток особистості дитини. Основне, чого обов’язково маємо навчити своїх вихованців – хотіти, вміти вчитися і прагнути здобувати знання.

А форсування навчання дітей загальмовує розвиток уваги, уяви, емоційної сфери, образного мислення, уміння розв’язувати конструкторські задачі, виконувати творчі , мовні завдання тощо.

Головним у роботі з п’ятирічними дітьми має бути принцип : «Не зашкодь!» Дорослі мають заохочувати , а не примушувати дитину пізнавати світ науки.

З квітня місяця працює гурток іноземної мови – Мешко Крарина Василівна, яка показала хороший результат роботи.

Працює Інтернет сайт ДНЗ

      Тепер ми маємо можливість спілкуватися з Вами, використовуючи Інтернет, що дуже зручно у наш час. Наш сайт, в першу чергу, адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини.

На нашому сайті ви зможите:

- дізнатися останні новини дошкільного навчального закладута його досягнення;

- знайти інформацію про дитячий садок та його колектив ;

- ознайомитися із життям дітей у групах;

- прочитати поради фахівців:психолога, вихователів та медичної сестри;     

- знайти  в бібліотеці  необхідний для себе матеріал; 

переглянути фотоматеріали
ЯКІСНИЙ СКЛАД ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ ДНЗ

Найвища цінність освіти не тільки діти, а й педагоги, здатні до розвитку здібностей, таланту, спеціального захисту, збережен­ня індивідуальності дитини.

Обавський дошкільний заклад забезпечений кваліфікаційними педагогічними кадрами, які постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи семі­нари, методичні об'єднання, курси підвищення кваліфікації; Всього 7 педпрацівників , завідуюча , муз керівник , вихователі(0,5 ставки керівник гуртка) .


Якісний склад

Кількість

%

Вища освіта

4

57%

Бакалавр

1

14%

Середня спеціальна

2

29%

Атестацію педпрацівники проходять згідно графіку

Педагоги ведуть постійно пошукову роботу з метою підви­щення якості навчально-виховного процесу. В своїй роботі користуються новими технологіями , які вивчають із різних методичних видань. Це дає змогу йти в ногу з вимогами часу стосовно оновлення освіти. Опрацьовують такі фахові журнали: ж.»Дошкільне виховання»,ж «Палітра педагога»,ж. «Джміль»,ж «БВДС»,ж. «Практика управління закладом освіти»,, ж. Вихователь –Методист», ж. «Музичний керівник». Заведена картотека періодичних видань.


Основною формою організованої навчальної діяльності дітей дошкільного віку і нашому ДНЗ є заняття з різних розділів програми. Вихователі планують та проводять індивідуальної групової форми організації, тематичні, комплексні, комбіновані , інтегровані, підсумкові та інші.

Одне з головних завдань дошкільного закладу – створити якнайсприятливіші умови для правильного фізичного розвитку дитячого організму, для підвищення його опірності інфекціям, а також для поступового та системного загартування.Замітки в газеті «Панорама»:

В 2011 році:

1.- «Дошкільнят вітає літо»

В 2012 році:

1. - « Новорічна казка чи реальна дійсність», 04.01.2012 року

Колектив дошкільного закладу бере участь у всіх конкурсах та святах району:

Конкурс «Кращий ДНЗ 2011 року» -* В вересні 2011 року – ІІ місце в районному конкурсі “Кращий ДНЗ 2011 року” в сільській місцевості

За що, отримаємо обладнання для фізкультури всього на 4 000, 00 грн-

Фізкультурна станка для молодшої групи, мат, м’ячі, футбольні ворота переносні., тощо

Конкурс «Кращий Веб сайт ДНЗ» - визнаний одним із кращих сайтів, був створеним першим в районі, зараз має найбільшу кількість переглядів, - 54 тисячі.

Травень «Фестиваль закарпатської пісні» - в якому взяла участь вихователь ДНЗ Лакатош М.Ю.

Травень 2012 року- огляд художньої самодіяльності дітей дошкільного віку «Перший крок до зірок» ІІ етап. Вибрано 2 номери Обавського ДНЗ.
ДОСЯГНЕННЯ у навчально виховній роботі:

* В серпні 2011 року

вихователі Обавського ДНЗ : Лакатош М.Ю.та муз керівник Любка О.М. – отримали грамоти відділу освіти Мукачівської РДА
* 23 серпня 2011 рокувиступ дітей в сільському клубі до Дня Незалежності України

В жовтні 2011 року

Конкурс в ДНЗ:

«Осінній дивограй» поробки з природного матеріалу батьків та дітей.

1 місце

молодша група - Гвоздак Євген;

старша група - Вачиля Світлана.

2 місце

молодша група - Добош Діана;

старша група - Торинець Євген.

3 місце

молодша група - Співак Каміла, Добош Юлія;

старша група - Бурч Олександр, Мерзляк Маряна.

Конкурси для дітей молодшого і старшого віку:«Зима чарівниця» - 15.12.2011 р.

1 місце


з молодшої групи –Добош Діана

з старшої групи –Торинець Євген;

2 місце

з молодшої групи –Вітковська Владислава;

з старшої групи – Торинець Василь;

3 місце


з молодшої групи –Ференчик Евеліна, Козар Роман;

з старшої групи: - Попович Оленка;«Кращий актор новорічного ранку» - 27.12.2011р.

В номінації «Кращий новорічний костюм»

молодшої групи -  всі учасники новорічного ранку

старшої групи – Торинець Василь, Василя Світлана,Гвоздак Євген

В номінації «Кращий персонаж новорічного ранку»

старшої групи – Білак Іван, Мерзляк Маряна

 

В номінації «Кращий актор новорічного ранку»

молодшої групи – Ковбаска Дарина, Гасинець Богдан, Френчик Евеліна

старшої групи – Торинець Євген, Добош Евеліна
* 29 січня 2012 року.

Конкурс «Вихователь року 2011» переможцем якого стала – Лакатош М.Ю.

* Квітень 2012року.

Конкурс в ДНЗ «Краща писанка до Пасхи» 1 місце

«Писанки у композиції» Добош Діана, Торинець Євген.

«Писанка- з бусинками» - Гвоздак Євген, Співак Каміла

«Писанка- з паперу» - Порохнавець Іван, Звір Мирослава

«Писанка-мальованка » - Карпишинець Анастасія,

«Писанка-цікавинка» - Мерзляк Маряна, Торинець Василь* Квітень 2012 року –

* Травень 2012 року- огляд художньої самодіяльності дітей дошкільного віку «Перший крок до зірок» ІІ етап.

* 1 червня 2012 рокувиступ дітей в Мукачівській райдержадміністрації на святі “ День дитини»

* В червні 2012 року - грамота інструментальному дитячому колективу Обавського ДНЗ

* В червні 2012 році - грамота ДНЗ за активну участь в конкурсі «Перший крок до зірок»

Наступність між ДНЗ та початковою школою:

Проведено конкурс підсумка знань дітей майбутніх першокласників по лініям розвитку : логіко-математичний розвиток , мовленнєвий розвиток та пізнавальний розвиток ( ознайомлення з навколишнім) , за підсумками якого визначено :

* 28 червня 2012 року – випускний ранок та конкурс «Міс та Містер садочка 2012 року

»Переможцями , якого стали:

Міс садочка 2012 року – Дорош Евеліна ;

Містер садочка 2012 року –Торинець Євген .

* Вручено подяки батькам випускників за активну участь в роботі ДНЗ за 2011-2012 н.р. :
Бурч Ользі, Чечур Уляні, Торинець Тетяна .
ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ

З метою забезпечення виконання натуральних норм харчування затверджене перспективне меню, скла­дена картотека блюд за погодженням з технологом та РСЕС.ДНЗ працює за триразовим режимом харчування,сніданок-8,30-8.00, обід 12.30-13.00, вечеря 16.30-16.50.На літній оздоровчий період додатково дається ІІ сніданок - фрукти та соки.

Вартість харчування однієї дитини з 01.03.2010 р. на деньскладає 3,00 гривень ( сільська рада – 7,00грн). Батьки сплачують - 30 відсотків від вартості харчування на день. З березня 2010 року оплату за харчування батькіи здійснюють через відділення пошти. Від сплати за харчування дитини звільня­ються :- малозабезпечені та багатодітні сім»ї. (Звільнено : 3 дітей - 50%, 1- 100%). , які оформили відповідей документи.

Працівники платять за обід в ДНЗ, згідно постанови та наказу «Про впорядкування харчування в «ДНЗ», також здійснюється плата за відходи згідно договору та наказу.

ОРГАНІЗАЦІЯ МЕДИЧНОЇ РОБОТИ

З вересня 2011 року в нас працює медична сестра - Бістрікер Тетяна , яка працює по сумісництву на 0,5 стаки, згідно затвердженого графіку. Це 3 рази на тиждень по 6 годин. Понеділок, середа, п’ятниця,

У ДНЗ проводяться усі необхідні про­філактичні заходи:

— контролюється виконання санітарно-гігієнічних норм пра­цівниками закладу на всіх ділянках;

— здійснюється щоденний огляд дітей при прийомі у за­клад;

— проводиться інформаційна робота для батьків через ін­формаційні куточки;

У закладі постійно проводяться загартувальні процедури (повітряні), на заняттях з фізичної культури, під час про­гулянок підтримується рухова активність дітей; проводяться дні здоров'я, розваги, у навчальні заняття вводяться фізкультхвилинки.

Травм та нещасних випадків у 2011—2012 навчальному році не було.РОБОТА З БАТЬКАМИ

Ми прагнемо, щоб атмосфера , яка створена в групах і садочку, остаточно переконувала вас батьків, що вашітей дітей люблять, на них чекають і хочуть виховувати.

Працюють батьківські комітети:

Молодша група - голова батьківського комітету – Вітковська Ванда

Старша група – голова батьківського комітету Вачиля Алла, заступник Бурч Ольга

Активно працює Рада Обавського ДНЗ – головою якої є Вачиля А.М..- під керівництвом якої зроблено дуже багато щодо зміцнення матеріально-технічної бази ДНЗ.

Соціальний розвиток

Сільською радою закуплено:

Пральну машину;Сільською радою проведено:

Проведено ремонтні роботи

( за літній період 2011року)

1.Поточний ремонт приміщень

2. Встановлено полову плитку в коридорах на 40 м.кв..

Працівниками ДНЗ закуплено наочного та методичного матеріалу на 1200 грн

- фахові журнали, методична література, наочний та роздатковий матеріали, карооке диски, матеріали для оформлення стендів.

Інвестиції райдержадміністрації.

Призи від Мукачівської РДА «Перший крок до зірок» - два магнітофони ;

Кращий ДНЗ 2011 року - Фізкультурна станка для молодшої групи, мат, м’ячі, футбольні ворота переносні., тощо обладнання для фізкультури всього на 4 000, 00 грн- ( подяка Гвоздак Василю за безкоштовний привіз)


  • за конкурс кращий Інтернет сайт, цінний подарунок

  • за конкурс Перший крок до зірок, цінний пдарунок


Спонсорська допомога:

ВІД КОЛЕКТИВУ БАТЬКІВ - качелі

Адміністрація висловлює щиру подяку родині

Торинця Євгена , а саме  його бабусі Русин Ользі Миколаївні  за   подаровані дитячому садку вишиті рушник та серветку та скатертину.

родині БІСТРІКЕР Олександри ,а саме  її батьку Бістрікер Володимиру, за виготовлену пасхальну пітставку для писанок.


РАДА Обавського дошкільного навчального закладу ( батьки)

1.Дитячі костюми - 8 комплектів - танго

2.Дитячі музичні інструменти
Плануємо :

РЕМОНТНІ РОБОТИ


Поточний ремонт приміщень.

Заміна вікон та дверей:

Капітальний ремонт огорожі:

Перехід на газове або електроопалення. (9 кімнат)ЗАКУПІВЛЯ МАТЕРІАЛІВ ТА ОБЛАДНАННЯ

* Обладнання для фізкультурного та ігрового майданчика (на дві групи)

* М’який інвентар:

* Столи та етажерки для кухні.

* Пожежний щит та приладдя для нього, вогнегасники.

* Обладнання для ігрової та фізичної діяльності згідно типового переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок ДНЗ.2* Індивідуальні дитячі шафи – (44од.)
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал