Звіт позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» про виконання плану заходів Місячника безпекиСкачати 68,76 Kb.
Дата конвертації30.12.2016
Розмір68,76 Kb.
ТипЗвіт
ЗВІТ

позашкільного навчального закладу

«Центр дитячої та юнацької творчості»

про виконання плану заходів Місячника безпеки
На виконання спільного наказу Головного управління ДСНС України в Запорізькій області, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Добровільного пожежного товариства України в Запорізькій області та обласної організації Товариства Червоного Хреста України від 15.10.2015№297/0526/053/307 «Про проведення Місячника безпеки життєдіяльності в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладах області в 2015 році», наказу управління освіти Енергодарської міської ради від 26.10.2015 №271 «Про проведення Місячника безпеки в навчальних закладах», у зв’язку з чисельними нещасними випадками з дітьми, що пов’язані з порушенням правил безпеки життєдіяльності, та з метою формування навичок здорового способу життя, громадського світогляду і громадської позиції підростаючого покоління щодо забезпечення безпеки життєдіяльності, у тому числі пожежної безпеки, в позашкільному навчальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» Енергодарської міської ради з 02 листопада по 27 листопада 2015 року відбувся місячник безпеки життєдіяльності, план заходів якого було обговорено на нараді щодо організації зазначеного заходу 02 листопада 2015 року та затверджено наказом ЦДЮТ від 27.10.2015 № 209 «Про участь у міському етапі Місячника безпеки» (додаток 1). Загалом в Місячнику безпеки участь прийняли 835 вихованців ЦДЮТ.

В рамках Місячника безпеки інженером з охорони праці ЦДЮТ Ішмаковою І.Л. було оновлено куток безпеки життєдіяльності, де розміщені інформаційні матеріали для батьків, вихованців та працівників ЦДЮТ щодо профілактики ОРЗ та грипу, правила користування газовими приладами і правила поведінки при пошкодженні газових пристроїв, описанні дії під час сильного вітру, шквалу та грози, наводяться правила поведінки під час свят тощо; оновлено куток «Цивільний захист» з використанням тематичних та наочних посібників та плакатів: «Дії при радіоактивному забруднені», «Алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях» тощо.

У профілактичних заходах взяли участь всі гуртки ЦДЮТ. Так, протягом Місячника, керівниками гуртків були проведені тематичні та виховні години «Безпечне дитинство - майбутнє країни», проведені бесіди щодо пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності дітей, де розглянуті питання небезпеки вдома й на вулиці, висвітлені основні правила поведінки у побуті; при експлуатації побутових електроприладів; на транспорті, автошляхах та залізниці; під час відпочинку на воді, біля водоймищ; при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами; під час подорожі до лісу; під час збирання грибів та лікарських рослин; при виникненні пожежі в квартирі; під час грози, сильного вітру, шквалів; при виявлені розливу ртуті; при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами; при виявлені маловідомих предметів. Профілактичними бесідами було охоплено 625 вихованців ЦДЮТ.

З метою розширення уявлення вихованців про світ техніки, правила її використання у побуті, з 17 по 19 листопада 2015 року пройшла ігрова програма «Фіксіки», яку підготували та провели культорганізатори ЦДЮТ. Під час ігрової програми вихованці гуртків ЦДЮТ взяли участь у цікавих пізнавальних та рухливих іграх: «Фіксіки», «Бібіка», «Прибирання», «Веселий потяг» та інші. Участь в ігровій програмі взяли 60 вихованців (додаток 2).

26 листопада 2015 року з метою профілактики запобігання дорожньо – транспортного травматизму та розширення знань з правил безпеки дорожнього руху вихованцями гуртка «Юні інспектори дорожнього руху», під керівництвом керівника гуртка П.В.Степашка, було організовано та проведено інтерактивне заняття «Азбука безпеки» для вихованців гуртків ЦДЮТ та учнів 3-А, 3-Б класів ЕЗОШ№4 (кл.кер. Оверченко С.О.,Василенко В.Л.). Під час заняття присутні мали можливість згадати правила поведінки на дорозі, дорожні знаки, переглянути пізнавальні відео сюжети, взяти участь в пізнавальних та розважальних конкурсах та вікторинах. Загальна кількість учасників 58 дітей (додаток 3).

В рамках Місячника безпеки завідуючою бібліотекою ЦДЮТ Семеренко С.І. було сплановано та організовано роботу відео зали, де для вихованців ЦДЮТ було запропоновано перегляд документальних фільмів, мультфільмів та відеоматеріалів: «Небезпечні знахідки», «Безпека дітей в транспортному світі», «Урок обережності: де не можна гратися», мультфільм «Азбука безпеки в Інтернеті», «Спілкування з незнайомими людьми» тощо. Протягом Місячника безпеки відео залу ЦДЮТ відвідали 75 вихованців (додаток 4).

Протягом місячника вихованців ЦДЮТ взяли участь у конкурсах та виставках дитячих малюнків на теми: «Державна служба з надзвичайних ситуацій очима дітей» та «Обери життя»; у конкурсі на кращий літературний твір з теми: «Що я знаю про пожежника-рятувальника?», у творчому конкурсі «Сам собі рятівник» за номінацією: вироби з прикладного матеріалу (вишиванки, вироби з дерева, глини, аплікації тощо). Загалом до участі у міському етапі конкурсу Місячника безпеки надано 14 робіт, над якими працювали 17 вихованців ЦДЮТ (додаток 5).

Одним з найефективніших заходів Місячника безпеки життєдіяльності в ЦДЮТ стало відпрацювання практичних дій в умовах надзвичайних ситуацій, де працівники та вихованці Центру відпрацювали алгоритм дій для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях. 16 листопада 2015 року було імітовано займання ЩС№3 (хол кабінету №18). Команда ДПД почала організовано відкриття запасних виходів №13,15, повідомила в пожежну охорону міста час та адресу виникнення пожежі, та розпочала загальну евакуацію лівого крила ЦДЮТ через запасні виходи по пожежним дробинам. Евакуацію було завершено загальним шикуванням на місці збору, проведена звірка вихованців відповідно до списків, що зазначені в журналах планування та обліку роботи гуртка. Інженером з ОП ЦДЮТ підведені підсумки тренувань, в цілому мета та завдання тренування досягнуті.

Усі проведені заходи висвітлені на сайті ЦДЮТ.

В.о.директора ЦДЮТ Н.Ю.Балагутрак

Додаток 1

ПЛАН


заходів щодо проведення Місячника безпеки життєдіяльності

в ЦДЮТ у 2015-2016 навчальному році
№ п/п

Найменування заходу

Термін виконання

1.

Провести нараду щодо організації та проведення зазначеного заходу

02.11.2015

2.

Оновлення кутка «Цивільного захисту» з використанням тематичних та наочних посібників та плакатів

До 06.11.2015

3.

Провести конкурси та виставки дитячих малюнків на теми: «Державна служба з надзвичайних ситуацій очима дітей» та «Обери життя» за номінаціями:

 • попередження пожеж та надзвичайних ситуацій;

 • дитячі пустощі з вогнем та їх наслідки;

 • заняття пожежно-прикладним спортом;

 • пожежі в побуті та на виробництві, лісні пожежі, пожежі на хлібних полях:

 • пропаганда здорового способу життя

Протягом місячника

5.

Взяти участь у конкурсі на кращий літературний твір з теми: «Що я знаю про пожежника-рятувальника?» за номінаціями:

 • заняття пожежно-прикладним спортом;

 • здоровий спосіб життя;

 • попередження пожеж та їх гасіння;

 • професійні пожежні-рятувальники на роботі, під час навчання та у побуті.

До 26.11.2015

6.

Взяти участь у творчому конкурсі «Сам собі рятівник» за номінацією:

Вироби з прикладного матеріалу

(вишиванки, вироби з дерева, глини, аплікації тощо).


Протягом місячника

7.

Висвітлити перебіг Місячника безпеки на сайті закладу з обов’язковим наданням підтверджуючих матеріалів в друкованих виданнях та відеозаписи заходів

До 15 грудня 2015 року

8.

Провести виховні години із зазначеної тематики «Безпечне дитинство - майбутнє країни» із записом в журналі

Протягом місячника

9.

Провести практичне відпрацювання практичних дій в умовах надзвичайних ситуацій

16.11.2015

10.

Провести бесіди щодо здорового способу життя та безпеки життєдіяльності дітей та учнів з тематики:

Небезпека вдома й на вулиці. Основні правила поведінки: • у побуті;

 • при експлуатації побутових електроприладів;

 • на транспорті, автошляхах та залізниці;

 • під час відпочинку на воді, біля водоймищ;

 • при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами;

 • під час подорожі до лісу;

 • під час збирання грибів та лікарських рослин;

 • при виникненні пожежі в квартирі;

 • під час грози, сильного вітру, шквалів;

 • при виявлені розливу ртуті;

 • при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами;

 • при виявлені маловідомих предметів.

Протягом місячника

11.

Ігрова програма для вихованців ЦДЮТ «Фіксіки»

17.11.2015 – 19.11.2015

12.

Робота відеозали ЦДЮТ

Протягом місячника
Перегляд документальних фільмів «Небезпечні знахідки»

Відеопрезентація «Безпека дітей в транспортному світі», «Урок обережності : де не можна гратися»

Мультфільм «Азбука безпеки в Інтернеті»; відеоурок «Спілкування з незнайомими людьми»

Інформаційний урок «Небезпеки, які можуть вам зустрітися по дорозі до школи»

Д\ф «Правила поведінки при надзвичайної ситуації»Каталог: 2015
2015 -> Володимир Мельниченко Тарас Шевченко: «Мій великий друг Щепкін» Москва олма медіа Групп
2015 -> Тарас Шевченко: «Моє перебування в Москві» Москва
2015 -> 1–31 травня Художні виставки
2015 -> Світлій пам’яті моєї дружини Люби Богдан
2015 -> Програма ewb має наступність знизу нагору, тобто всі схеми, створені у версіях 0 І 1, можуть бути промодельовані у версії Крім того ewb дозволяє також моделювати пристрої, для яких завдання на моделювання підготовлено в текстовому форматі
2015 -> Чепиліївський нвк «зош І-ІІІ ступенів – дитячий садок»
2015 -> Рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2015-2016 навчальному році
2015 -> Володимир Мельниченко Москва Михайла Грушевського
2015 -> Узагальнюючий урок з теми «Слово. Значення слова»
2015 -> „ Малі винуватці великого лиха


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал