Закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»Сторінка1/4
Дата конвертації10.12.2016
Розмір0,53 Mb.
ТипЗакон
  1   2   3   4
Робота педагогічного колективу у 2013-2014 н.р. була спрямована на розв’язання найважливіших питань навчання та виховання учнів, виходячи із проблеми навчального закладу: «Досягнення європейського рівня якості освіти».

Педагогічний колектив, вирішуючи поставлені проблеми, спираючись на Закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти, нормативні документи МОН, Донецької облдержадміністрації в галузі освіти, роботу спрямовував на реалізацію державної політики в галузі освіти, державних, регіональних та районних програм, реалізував основні завдання Концепції виховання дітей та молоді у національній системі освіти, виховуючи свідомого громадянина України.Планування роботи гімназії відповідає меті та завданням, поставленим на рік, і включає в себе комплекс алгоритмів діяльності, виконання яких дозволяє дотримуватися нормативність у роботі школи, забезпечує оптимальне функціонування школи як цілісної соціально-педагогічної системи, забезпечує також ефективність діяльності всіх її підсистем, забезпечує сприятливі умови для фізичного, інтелектуального, соціального становлення особистості кожного учня, досягнення ним рівня освіченості відповідного ступеня навчання, дозволяє розкрити потенційні можливості учнів з урахуванням їх пізнавальних інтересів і нахилів, забезпечує умови для індивідуального розвитку учнів.

У гімназії працюють 35 педагогічних працівників та 2 сумісники.

На сьогоднішній день: 14 вчителів вищої категорії, з них - 2 старших вчителя та 8 - вчителів-методистів; 16 учителів - 1 категорії, 2 вчителі - 2 категорії, 3 вчителі - спеціаліста.

У гімназії налагоджений облік відвідуваності учнями, забезпечується оперативний контроль за всією роботою. На початок навчального року в ДГ № 6 навчалося 449 учнів. Укомплектовано 14 класів із середньою наповнюваністю 30,7 учнів. Охоплено навчанням 100% учнів. На всіх дітей, які з різних причин продовжують навчання за межами нашого навчального закладу, оформлені необхідні документи. Протягом 2013-2014 н.р. з гімназії вибуло 10 учнів, з них: 6 учнів в інші заклади міста, 3 - за Україну, 1 виїхав за межі країни. Аналізуючи перехід учнів в інші заклади міста, необхідно відзначити, що основною причиною є зміна місця проживання сім'ї, перехід дітей в спортивні спеціалізовані школи.

Усі учні, які навчаються у школах міста, підтвердили місце свого навчання довідками. Дотримуються вимоги Закону України «Про освіту» щодо прийому, переведення учнів з класу в клас, випуску учнів, звільнення від державної підсумкової атестації. 98% випускників нашого гімназії продовжують подальше навчання в різних навчальних закладах.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал