Випускний 2009 Учениця: Ура!!! Уроки скінчилися. Дівчата, ну- мо веселитися. Танок «Веселий джайв»Скачати 248,18 Kb.
Дата конвертації02.01.2017
Розмір248,18 Kb.
ВИПУСКНИЙ 2009
Учениця: Ура!!! Уроки скінчилися. Дівчата, ну- мо веселитися.

Танок « Веселий джайв»

Директор: Чого це ви тут дурієте?! А ну, марш додому. Мені працювати треба...Сценка « У кабінеті директора

У кабінеті сидить директор. Заходить завуч.

З: Добрий день, Ларисо Анатоліївно! Вже в школі нікого немає, а ви все працюєте.

Д: Добрий день, Оксано Федорівно. Та ось перевіряю журнал 11 класу. Самі енки і все без поважних причинах. А між енками двійки та трійки. Ці діти зовсім знахабніли. Про що тільки думають?

З: Та вже ж не про навчання. Хлопці про те, де б знайти гроші, а дівчата про те, де б знайти хлопців з грошима.

Д: І що за діти тепер пішли? Жах ! От раніше учні були - не те, що нинішні.

З: Ваша правда. От пам’ятаю років з п’ятнадцять тому, коли ми з вами були ще молодими й гарними, діти були чемними, вихованими і вчилися старанно.

Д: І за майстернею не курили, і в школу в джинсах не ходили, і з уроків не тікали.

З: І через вікна не лазили, і на уроки з пивом не ходили, і ненормативну лексику не вживали. Не діти, а диво!

До кабінету заходить Орлова.

О: Добрий день, Ларисо Анатоліївно, Оксано Федорівно! А я думала, що сама в школі залишилася!

Д: І чого це Ви, Ларисо Миколаївно, так затрималися?

О: Та ось сценарій до випускного пишу. Цей 11 клас нічого робити не хоче: ні співати, ні танцювати, ні вірші розповідати. Хоч артистів наймай! Доречі, тут запрошення прийшло на зуcтріч випускників, що 15 років тому нашу школу закінчували, у 2009-ому.

З: А чий же це був клас? Щось я не пам’ятаю!

О: Та Маленької ж Наталії Григорівни. Отож були діти, золоті. Тепер таких не випускають.

Д: Цікаво, і як же вони влаштувалися, хто ким став, чого досягнув?

О: От Борзенков Саша, наприклад, « кришами» займаєься.

Д: Що, дахи будує?

О: Ні. Над місцевими бізнесменами «кришує», від« безпрєдєла» їх захищає, порядок в селі підтримує.

З: А в школі такий же тихенький був. Недарма ж у нього прізвище Борзенков.

А я чула про Таню Гутевич, що вона вийшла заміж за багатого американця, відкрила в Каліфорнії бутік і продає в ньому українські шаровари і солом’яні капелюхи. Кажуть, дуже прибутковий бізнес.О: А Віталік Давидович став знаменитим ученим, винайшов вічний двигун і довів теорему Ферма. Тепер їздить по закордонних симпозіумах - автографи роздає.

Д: Що то воно, як розумна дитина. Недарма ж він у школі на 12 олімпіад щороку їздив.

З: Пам’ятаєте Жукову Лізу. Така маленька прикольна ходила.

Д: Авжеж пам’ятаю. У неї був п’ятисантиметровий манікюр.

З: Теж свій бізнес має. Відкрила у Гребельках салон краси, тепер там навіть бабусі ходять з манікюром, дідусі з педикюром, а молодіж і підлітки – з татуажом.

О: Я нещодавно бачила Коваль Люду. Нізащо не здогадаєтесь, де вона тепер.

З і О: І де ж?

Д: У монастир вона пішла, настоятельницею – на лимонних кірочках, на крапиві настоює. Бачили пляшки – « Монастирська ізба», « Сповідь монаха»? Її робота.

З: А Настя Ковшун стала відомою співачкою і конкурс « Эвробачення», що проходив у Броварах, виграла.

Д: Хіба ж то вона?

З: Вона, вона. Просто вона собі псевдонім взяла. Тепер виступає під ім’ям …

Д: А ось послухайте, що я чула про Лях Аллу. Вона ж тепер фотомодель. ЇЇ фото на перших сторінках журналів друкується.

О: Яких саме?

Д: « Дом, сад, огород» і « Початкова школа».

З: Так. На неї чекає велике майбутнє. А про Пашу Максименка чули? Кажуть, у СБУ тепер, шпигуном працює. Шифрується, щоб його ніхто не бачив.

Д: Так він і в школі часто глухонімим прикидався.

О: А Ніну Накалюжну пам’ятаєте. Вчителькою стала. Хімію і біологію викладає У Велкопоповицькій школі.

Д: От бідна. За що ж такі муки приймає, сердешна. Зате Олег Науменко у пожежники подався. Правда сам пожежі не гасить, бо великим начальником став. У кабінеті сидить, на комп’ютері грається, добре, що Іра Коровай навчила. Або по школах їздить, на директорів наїжджає. Мабуть, скоро і до нас приїде.

З: А я нещодавно бачила Аню Ненько. Лікарем стала. Психоневропатологом. Вчителів лікує. Якби, не вона, ми б у цьому році нізащо медогляд не пройшли б.

Д: Ваша правда. З психікою у нас давно не все гаразд. Ех, пора на пенсію.

О: Та що Ви, Ларисо Анатоліївно, а хто ж наших онуків вчитиме. А пам’ятаєте Лену Романчук. Секретарем стала.

З: Що, каву начальнику підносить?

О: Ні. У нашій сільській раді працює, шлюби реєструє, а голова їй каву підносить.

Д: А про Ліду Тишковець чули.

З: А хто це така? Нагадайте.

Д: Та її мало хто пам’ятає, бо з’являлася у школі, як ясне сонечко. Зате зараз стала президентом компанії „ Ніжки Буша” і була нагороджена президентом США Бараком Обамою Почесним знаком „Супер ніжка”З: Ось воно як. Значить усім у житті поталанило. Всі знайшли своє покликання.

О: Так клас же був який гарний, неординарний. А випускний вечір у них був просто чудовий, найкращий. Пам’ятаю, виходжу я на сцену вся така…

Д: Та не ви, Ларисо Миколаївно, а ведучі Орлова Лариса та Неділько Сергій.

Виходять ведучі
Ведуча: Весела музика сьогодні тут лунає

І тоне в квітах урочистий зал.

В очах у кожного - і радість, і надія,

В нас випускний - шкільний останній бал!


Ведучий: Вітаємо всіх вас на нашім святі, -

Воно і смутком, й радістю дзвенить,-

Це свято зрілості і свято розставання,

Майбутнього прекрасна світла мить!


Ведуча: Доброго вам вечора, шановні батьки, вчителі, гості! Здається, що тільки вчора останнім дзвоником попрощалося з одинадцятикласниками дитинство. Позаду - напружена пора іспитів, і ось - випускний бал, до якого десять років, як по східцях, довелося підійматися нашим випускникам.
СЛАЙДИ
Ведучий: Шкільні роки... Як непомітно вони промайнули!.. І незабаром усім нашим колишнім школярам доведеться складати перший власний іспит на дорослість. Як складеться їхнє самостійне життя відомо тільки небу і зіркам. Хочеться вірити, що кожен з наших випускників народився під щасливою зіркою.

Ведуча: Козероги , Тільці і Риби


Ведучий: Близнюки, Стрільці, Овни і Раки. Запрошуємо вас на сцену, наші дорогі випускники.
Ведуча: Отже, Риби – знак води. Цей знак символізує 2 шляхи по яких вони можуть пливти: вгору проти течії до досягнення мети і вниз за течією в нікуди. Риби від природи талановиті, не гоняться за славою, престижем, владою, або багатством. Риби народилися з бажанням бачити життя лише через рожеві окуляри. Вони добрі, м'які до людей. На уроках уважні і слухняні, а в складних ситуаціях почувають себе як риби у воді. Під цим знаком народилися: Ейнштейн, Гюго, Мікеланджело, Карузо, а також Ковшун Настя та Давидович Віталій.
Ведучий: Овен- знак Вогню
Овни нескорені, неуважні, сповнені творчих ідей, Новатор і лідер по натурі Овен знайде собі застосування у будь-якій професії: від садівника і міліціонера - до хірурга і бізнесмена. Головне направити його в русло, де знайдеться місце його бурхливій творчій енергії і ентузіазму. У школі прямі і відверті , а часом і вперті, як барани. Під цим знаком народились: Андерсен, Бах, Ван Гог, Гудіні, Прокофьев і Гутевич Таня.
Ведуча: Наступний знак Тілець - стихія Земля.
Тілець - істота досить мирна, спокійна . Він ніколи не перебіжить нікому дорогу, але любить щоб і йому не заважали. З них рідко виходять вундеркінди, зате вони ніколи не бувають на поганому рахунку. У класі завжди трималися «золотої» серединки. Під цим знаком народились: Глінка, Далі, Набоков, Чайковський, Шекспір і наші випускники Борзенков Саша, Лях Алла, Накалюжна Ніна та Романчук Лєна.
Ведучий Близнюки - це один із самих невловимих і перемінних знаків зодіаку. Близнюки маючи такі безцінні якості як швидкий гострий розум, переважаюче почуття гумору, тактовність і спритність, водночас з цим нетерплячі і настирливі. Близнюки - знак повітря, а тому сидіти в душному безповітряному просторі класу вони не можуть, тому часто прогулюють уроки на свіжому повітрі. Іншими словами з ними не заскучаєш. Під цим знаком народились: Пушкін, Конан Дойль, Паскаль і не меньш знамениті Жукова Ліза, Максименко Паша, Науменко Олег та Тишковець Ліда.
Ведуча: Раки- мрійники, дуже емоційні люди з багатим уявленням, безпомилково орієнтуються у різних водах, але полюбляють тільки чисту. Крокують назад так само впевнено і швидко, як вперед. Рак ніколи не гониться за славою, але з задоволенням користується її плодами. Важко знайти людину з більш тонким почуттям гумору. Раки стійко витримують будь-який натиск , але мовчки стоять на своєму до кінця, бо впевнені, що їх врятують гострі клешні. Під цим знаком народились: Юлій Цезарь, Рембрант, Рокфеллер, Хемінгуей, Петрарка, а також… Маленька Наталія Григорівна – класний керівник 11 класу.
Ведучий: Стрілець - знак вогню.
Це гумористи і інтелектуали, весь час у русі. Завжди у доброму настрої. Як знак вогню швидко спалахують. Мають гострий розум і яскраво виражену інтуїцію. Рідко роблять помилки. Люблять подорожі, свободу та зміни. Уміють влучно стріляти очима… Під цим знаком народились Бетховен, Уолт Дісней, Марк Твен, Уінстон Черчіль, а також Коваль Люда.
Ведуча: Козеріг - завжди з русі, піднімається по кручі до вершин. Не зважає на перепони, а стрімко йде до своєї мети, не рахує зірки, а любить рахувати перемоги та гроші. На компліменти не напрошується, але дуже радий їх слухати. Він твердо стоїть на землі, збити його з ніг практично не можливо. У навчанні наполегливий, якщо не хоче вчитися, ніхто його не примусить. Під цим знаком народились: Жанна д'Арк, Кіплінг, Шишкін, Грибоедов і
Ненько Аня.
Ведучий: Отже, зіркові наші випускники на сцені і урочистості почати час.
Ведуча: Урочисту частину вечора, присвяченого прощанню зі школою і врученню атестатів випускникам 2009 року дозвольте вважати відкритою.

Звучить Гімн

Ведучий: Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду – незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, протоптана стежина у шкільному парку, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці…

Ведуча: Любі випускники, шановні вчителі, батьки, сьогодні ви всі станете свідками найзнаменнішої шкільної події. Це – ваше свято. І нехай прикрашають його щасливі посмішки , добрі слова та приємні спогади.

Ведучий: Сьогодні вас усіх прийшли привітати випускники дитячого садка «Дзвіночок».


Хлопчик: Нам учитися ще в школі

Аж 12 літ,

То ж прийміть від нас, малечі,

Наш палкий привіт.


Дівчинка: Пригадайте свій садочок,

Як водили вас.

Ми станцюємо сьогодні

Вам прощальний вальс.Танок майбутніх першокласників

Ведуча: Злились печаль і радість в одне ціле,

Вертає пам'ять знов до першого дзвінка,

До того дня, коли малих, несмілих

Привітно стріла всіх вас школа гомінка.
Ведучий: Сміх і радість, ігри і приколи,

М’ячики, скакалки, шум і гам!

Висипає на подвір’я школи

Дітвора грайлива тут і там.


Ведуча: Давайте всі пригадаємо ваш перший клас. Можливо, це було так…
Виступ першокласників


  1. Я прийшов до школи вчитись,

Бо поставив я мету:

Скоро стану президентом,

Тільки трохи підросту!


  1. Я також прийшов учитись,

Бо вже вирішив давно:

Буду, мабуть, футболістом

Або зіркою кіно.


  1. Поки ще казати рано,

Може, в бізнес я піду.

Чи фотомоделлю стану,

Як по росту підійду.


  1. Мрію стати альпіністом –

Коли трохи підросту.

А також парашутистом –

Полюбляю висоту.


  1. Я банкіром хочу стати,

Полюбляю рахувати.

А ще буду депутатом,

Бо люблю галасувати.


1. Ось так. На заздрість бякам-букам,

Наш клас усім покаже клас!

Навчай нас, школо, всім наукам.

Ми ще здивуємо всіх вас.


2. Ми всі відчули як ніколи:

Навчання – справа надскладна

Та згодом на уламках школи

Напишуть наші імена.

Ведуча: Ось такими 10 років тому вас зустріла перша вчителька. Саме вона стала для маленьких школярів найріднішим і найважливішим педагогом, турботливою вихователькою і просто другою мамою.

Ведучий: Запрошуємо на сцену першу вчительку наших випускників шановну Запорожець Галину Іванівну.

1 вип. Життя доросле, зачекай, зажди,

Вертай в дитинство бабиного літа,

Галино Іванівно! Ви в серці назавжди

В осінніх барвах і весняних квітах.

2 вип. Літо за вікном казку чарівну пише,

Вітре, не пустуй, листям шелести тихше,

Сонечко, засяй, тепло привітай сперше

Зірку осяйну, вчительку мою першу.


1 вип. Уроків неповторний дивосвіт

І Ваших слів живе-зоріє згадка.

І нині вдячний шлють Вам всі привіт

Уже дорослі хлопчики й дівчатка.

Ведучий: Дорога Галино Іванівно! Вам слово.
Виступ вчительки.

Ведуча: Вам, шановна, Галино Іванівно і всім присутнім Івженко Олександра та Батечко Олег дарують танок «Джайв»

Ведучий: Щирі слова подяки хочеться висловити тим, хто прагнув виховати вас, любі випускники, порядними та чесними людьми, хто любив вас і поважав, підтримував та оберігав, прокладав місточки до серця кожного учня класу.

Ведуча: Благословенна ж вчительська щедрість! Все від неї, від щедрості думок, сердець і рук! Вітайте класних керівників наших випускників Дорошенко Валентину Сергіївну та Маленьку Наталію Григорівну.

Ведучий: Запрошуємо до слова …

1 вип. Не можна виразить словами

Безмежну вдячність нашим класним мамам.(нашій класній мамі)

Кожен день були ви з нами,

І ділили радощі й тривоги,

Ви про нас завжди все знали,

Усі наші стежки і дороги.
2 вип. Перед вами кожен з нас боржник

У щоденних, у школярських буднях.

Дорогий наш класний керівник,

Ми Вас завжди пам’ятати будем.Виступ класних керівників

Художній номер
Ведуча: Багато було вчителів у наших випускників, різні предмети вони викладали.

Але всі вони робили одну велику неоціненну справу: плекали безтурботне дитинство, готували їх до великих звершень і натхненного щасливого життя.


Ведучий: Учителі – мудрі порадники і вірні друзі, терпеливі наставники і надійні захисники…..Сьогодні зі словами пошани і подяки та з найкращими побажаннями звертаються до вас ваші найстарші учні.
Випускники:
Від будня до будня, від свята до свята

Знання і серця ви нам дарували.

Ви - наші долі, ви - наші злети,

Ви нас лише доброму вперто навчали,

Любі ви наші, а чим же віддячимо?
Тим, що ми є.
І тим, що ми значимо.
Тим, що ми будемо.
Тим, що ми створимо.
Тим, що збудуємо.
Тим, що засіємо.
Нивою тою, яку ми розоремо.
Тим, що в житті ми своєму зуміємо.
Любі наші вчителі! Ми всіх Вас пам’ятаємо і любимо:

Вас, Сігачова Лариса Анатоліївна - незрівняний директор, гарний керівник , чудовий організатор, і просто дивовижна жінка.І Вас, Гарачук Оксана Федорівна - людина віддана своїй роботі, права рука директора, завуч з навчально-виховної роботи, струнка і красива як Клаудія Шифер.
Лизун Наталія Іванівна – заступник директора з виховної роботи, занадто молода, гарна, але нами до кінця не «розкушена».
Орлова, вона ж Вершковська Лариса Миколаївна – незамінний організатор позакласної роботи, весела, жартівлива і просто старша подруга для всіх випускників.

Макаренко Людмила Григорівна - неперевершений вчитель англійської мови. Завдяки Вам, ми вільно володіємо англійською, російською, українською і досконало суржиком.

Крижик Наталія Миколаївна - вчителька зарубіжної літератури, професіонал з великої літери, мрійлива жінка, закохана в поезію.
Ковшун Любов Сергіївна – вчителька історії широкої ерудиції, що вільно і невимушено орієнтується у глибині століть і сучасному мінливому житті.
Дорошенко Валентина Сергіївна – найдосвідченіший вчитель хімії. Ви, навіть, за відсутності реактивів можете відтворити будь-яку хімічну реакцію.
Лазарєва Тетяна Миколаївна – вчителька біології. Ваші знання охоплюють все живе: від маленької інфузорії-туфельки, до величезного кита. З Вами ми вивчили квіти і комах, риб і ссавців і людину в усій її красі.
Гузь Олександр Григорович - вчитель фізики. Ви вже багато років, кожен день доводите, що земля має силу тяжіння, а негативно заряджені електрони і учні відштовхуються один від одного.
Коровай Ірина Віталіївна – далекоглядний вчитель інформатики. Ви чітко знаєте, що без комп’ютера нам як без води - ні туди і ні сюди. Ви вчили нас працювати в Інтернеті, а сайт «Однокласники» ми самі знайшли.
Гарачук Олексій Володимирович – високопрофесійний вчитель ДПЮ. Ви зробили з нас справжніх чоловіків, спритних і сміливих, готових нашу захищати Батьківщину і своїх дівчат.

Перевознюк Олександра Михайлівна - людина, яка на власному досвіді довела, що в здоровому тілі, здоровий дух, головне не кількість, а якість. Вчитель фізкультури з великим досвідом роботи.
Стальницька Світлана Василівна - трудолюбива вчителька трудового навчання. Ви навчили нас майстерно копати, загрібати і робити салати.
Макаренко Ірина Анатоліївна - маленький соціальний педагог з великими можливостями. Ми дякуємо Вам за те, що ви ніколи не записували відсутніх на 1-ому уроці, бо чітко знали, що ми прийдемо на 2 –й.
Скоробагатько Людмила Миколаївна - наш музикальний режиссер, художній керівник, концертмейстер, а також вельмошановна вчителька музики.
Губар Тамара Петрівна - не просто незамінна медсестра, а ще й вимогливий викладач основ медичних знань. Ви навчили нас надавати першу допомогу не тільки при тілесних ушкодженнях, а й при душевних ранах.
А ще ми щиро дякуємо за все хранительці світової мудрості нашому бібліотекарю і діловоду Юлії Миколаївні, школоуправительці та бережливій господині Ользі Григорівні – завгоспу школи, професійному шеф-кухару і неперевершеному кулінару Тамарі Юріївні.
Здоров’я вам від Бога й від роси!

Високого польоту – думці, мрії!

І щедрої, душевної краси!

Любові щирої, і Віри, і Надії!


Сплітайте славних успіхів вінець!

Започаткуйте гарні, добрі справи!

Несіть, як факел, полум’я сердець!

Во ім’я учнів, школи і держави!

Усі шкільні працівники і вчителі,

Прийміть уклін наш до землі,

Як часточки наших сердець,

З любові квітів вам вінець.

Музика. Вручення квітів вчителям
Ведуча: Для всіх вчителів та працівників школи …..
Художній номер
Ведучий: Дорогі батьки, шановні випускники! Настала урочиста хвилина вручення атестатів зрілості. Слово надається директору школи Сігачовій Л. А.

Вручення атестатів.
Ведуча: Дорогі випускники, поряд з вами стоять люди, яким важко усвідомити теперішнє. У їхніх очах відбивається сотня відтінків людських почуттів. У них - турбота і радість, збентеження і хвилювання, сум і надія. І лише байдужості в них нема.
Ведуча: Тата й мами! Спасибі Вам за те, що ви подарували світу таких чудових дітей. І я хочу Вам сказати по секрету, що ваші діти дійсно виросли. Завтра розпочнеться їхнє непросте доросле життя. Перед ними проляже сто доріг. Благословіть їх на щастя, на долю, на довгі літа.
Ведучий: Традиції і звичаї народу…

У них життя, характер і душа.

Тож короваєм починається дорога,

Коли дитя батьківський дім лиша.


Ведуча: Сьогодні від батьків прийміть це диво _

Наш український пишний коровай.

І батько, й мати, батьківська родино,

Своїх дітей зі святом привітай.


Виступ батьків ( виходять з короваєм)


Мати: Донечко мила, любий мій сину,

Виберіть чесну життєву стежину.

Юності вашої квітне розмай,

Я вам пахучий спекла коровай.

Лагідні руки це тісто місили –

Хай не бракує снаги вам і сили,

Любляче серце його зігрівало,

Щоб у житті вам добро квітувало

Впала у тісто солона сльоза –

Хай обмине вас життєва гроза.

Квітна калина на хлібові цім –

Щоб не забули ви батьківський дім.


Батько: Скуштуйте хліб, бо ним батьків родина

Благословляє вас, як символом життя.

Бо ним живе й міцніє Україна –

Хай з хлібом буде ваше майбуття.


Нехай же вас Господь благословляє

У світлу путь на добрії діла.

На вірну стежку завжди наставляє,

Щоб доля вам щасливою була.


Ведучий.: Дорогі випускники! Скуштуйте шматочок святого хліба із материнських лагідних рук на щастя, на здоров’я, на розум, на світлу долю, на родинне благополуччя.
Ведуча: І нехай ця хвилююча мить залишиться у вашій пам’яті назавжди.
Музика. Куштують коровай.
Випускниця: В тобі мій БОГ, в тобі моя душа,

В тобі зерно моє, мій зародок-початок.

В тобі очей моїх весела гра.

В тобі все основне моє й додаток.

В тобі мій день, в тобі моя краса,

В тобі і ніч моя, і зоряне світання.

В тобі мої загадки й чудеса.

В тобі мій світ, в тобі моє зітхання.

В тобі моя земля і небеса,

В тобі усе моє майбутнє існування.


Випускник: Нагороджений я любов’ю,

Хай святиться ім’я повік !

Тобі зичу міцного здоров’я,

Найдорожчий ти мій чоловік.


Щире слово і батьківська ласка

Мені силу й наснагу дало.

І дитинство моє, наче казка,

На рожевих вітрилах пливло.


Разом: Ми вам вклоняємось доземно,

За те, що нам життя дали.

І виховали, і зростили

І в майбуття нас провели!


Мати: Дорогі наші діти, найкращі для нас,

Ми бажаємо щастя і долі.

Вам сьогодні з дитинством прощатися час,

А життя – не стежинка у полі.


Батько: А життя – це дороги тернисті не раз.

А життя – це не сміх і не жарти…

Та не бійтесь нічого, у добрий вам час,

Світ – чарівний, і жити вам варто.


Мати: Все здолати потрібно вам буде не раз,

Не впадайте у відчай, боріться!

Йдіть сміливо ! У добрий вам, діточки, час!

Мрія кожного з вас – хай здійсниться.


Ведуча: Шановні батьки! Зараз ви отримаєте листи від ваших дітей зі словами , які вони ніколи не змогли б сказати вголос. В них висловлені почуття, які йдуть від самого серця. Збережіть цю сповідь дитячої душі на все життя, передайте її онукам, як символ єднання поколінь
Ведучий: Шановні присутні! Гучними аплодисментами проводжаємо дорогих батьків наших випускників.
Музика. Аплодисменти.
Ведуча: Ця пісня звучить для всіх наших любих батьків.
Пісня про маму
Ведуча: Сьогодні на нашому святі присутні почесні гості:

______________________________________________________________

______________________________________________________________

______________________________________________________________

______________________________________________________________

______________________________________________________________

Вони прийшли привітати вас, дорогі випускники!
Ведучий: Слово надається________________________________________________
Ведуча: Коли дитина вируша в дорогу

І настає прощання мить,

Недарма на порозі кажуть

« Хай тебе БОГ благословить».


Ведучий: Для напутнього слова запрошуємо протоієрея Володимира, настоятеля храма Архистратига Михаїла.

Слово О. Володимира ( дарує свічу)


Вип.: Горить свіча. Собою зігріває

Невинні душі, молоді серця.

Нас до добра і БОГА привертає,

До істини великого творця.


Вип.: Горить свіча. Гарячим воском плаче,

Щоб ми не плакали від горя і біди

Слабкий маленький вогник та одначе

Як факел нам світитиме завжди.


Вип.: Горить свіча. Яскраво так палає,

Неначе хоче нам дорогу освітить.

То БОГ і мати нас благословляє,

Щоб вік свій довгий з гідністю прожить!


Ведуча: Для всіх наших дорогих гостей…

Художній номер Пісня про Україну

Ведучий: Клас оцей неординарний,


Він у школі легендарний.
Про цей клас можна сказати:
Вміють вчитись і гуляти.
Ведуча: Клас цей - скриня діамантів:
Скільки в ньому є талантів-
I поетів, співаків,
І спортсменів, й диваків!
Є майбутні журналісти,
Кулінари й фінансисти,
Модельєри, танцюристи.

Але, всі вони артисти.


Ведучий: Скільки гарних слів сьогодні було сказано про наших випускників. Але мені дуже цікаво , що вони думають один про одного.
Ведуча: А ми зараз влаштуємо для них прощальний іспит. Хай кожен витягне білетик з прізвищем однокласника і детально розповість , що він про нього думає.

( Звучить музика, вип. тягнуть білетики)Вислови учнів
Ведучий: А ще мені дуже кортить дізнатися, що думають випускники самі про себе?!
Ведуча: Про це ми зараз легко дізнаємося. Нам допоможе чарівне дзеркало.
Ведучий: Ти маєш справжнє чарівне дзеркало?!
Ведуча: Звичайно. У нашого директора, Лариси Анатоліївни, в сумочці неодмінно має бути чарівне дзеркальце.
Ведучий: І як же воно діє?
Ведуча: Коли будь-хто дивиться не себе у це люстерко, то говорить про себе правду і тільки правду.
Ведучий: Ну що ж, давай протестуємо його на наших випускниках.

( учні говорять про себе)

Художній номер ?
Ведуча: А знаєш, Сергію, на цьому чудеса не скінчилися.
Ведучий: Невже до нас на свято завітала чарівниця?
Ведуча: І як це ти вгадав?

Музика. Виходить чарівниця.


Чарівниця: Я ще не справжня чарівниця, я тільки вчуся… У 6 класі Шевченківської школи. Але дружба допомагає робити нам справжні чудеса.

У кожного є мрія…

Настала чарівна мить –

Загадуйте бажання,

Я спробую здійснить.
Музика. Здійснення бажань.
Чарівниця: Це все, звичайно, жарти, Але ми всі, присутні в цьому залі, твердо віримо, що мрії і бажання наших дорогих випускників обов’язково здійсняться.
Ведучий: Всі вони неодмінно досягнуть своєї високої мети. Адже недарма вони 10 років училися в Шевченківській школі.
Ведуча : Десять зоряних літ проминуло,

Незабутніх, ясних шкільних літ.

І сьогодні, мов пташки з гніздечка,

Летите у незвіданий світ.

Десять років сиділи ви поруч

І писали за рядком рядок,

Поки дзвоник у ранкову пору

Не звістив: скінчився ваш урок.

Ведучий: Однокласники, однокласниці!

Не забудьте друзів ніколи,

На вітрах життя не погаситься

Вогник нашої рідної школи.


Ведуча: До прощального слова запрошуємо …. 11 клас.
Вип.: Дитинство моє – світанкова пора,

Над шляхом - як мрії – тополі.

Зростала й мужніла отут дітвора,

У рідній Шевченківській школі.


Вип.: Ми вчилися множити тут і ділить

Із друзями радощі й болі,

Озброїлись мудрістю сивих століть

У рідній Шевченківській школі.


Вип.: Три тисячі днів, двадцять тисяч дзвінків -

Проста арифметика долі…

Я перше і світле кохання зуcтрів

У рідній Шевченківській школі.


Пісня випускників
Вип.: Сьогодні нам лягли дороги дальні,

І мерехтять зірки, і вабить висота,

І вальс одлунює прощальний,

Над залою окрилено літа.


Вип.: Цей вечір одцвіте, і ніч пройде,

Устане світанок за обрієм дальнім.

Засвітить веселку проміння ясне

Для тебе й для тебе цей вечір прощальний.


Вип.: Сьогодні ми із світлою печаллю

Переступаємо дорослості поріг.

Хай буде нам чарівний вальс прощальний

Провісником незвіданих доріг.

Вип.: Прощавай, шкільна скрипуча парто,-

Шхуна у країну добрих знань!

Шкодувати рано ще й не варто,

Бо у серці тисяча бажань.


Вип.: Ой, куди світанок дня покличе,

Поведе куди він завтра нас ?

І щемить чекання на обличчі,

І звучить шкільний прощальний вальс.


Вальс

Ведуча: На цьому урочисту частину святкового вечору оголошуємо закритою.


Гімн
Ведучий: Вечір цей святковий і врочистий

Сплинув так, як з гір стрімких вода.

Через п’ять, чи може десять років

Ви повернетесь до рідного гнізда.


Ведуча: Гучними аплодисментами проведемо наших випускників у доросле життя.
Звучить музика
Каталог: vuchovna
vuchovna -> Посвята в першокласники Вітаємо вас, діти вільної України, зі святом першокласника. Вчитель
vuchovna -> Наказ №17 Про підсумки проведення районного етапу огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчально- виховних закладах
vuchovna -> Сценарії християнских свят для учнів 5 – 8 класів Великдень
vuchovna -> Наказ №1243 Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України
vuchovna -> Чарівна скриня
vuchovna -> Осінь чудова пора. Любить осінь дітвора
vuchovna -> Голос ведучої Ну от і все. Уже перегорнули Підручників останні сторінки
vuchovna -> Концепція проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми "Формування здорового способу життя молоді України"
vuchovna -> Наказ №109 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2011 року


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал