Україна комунальний заклад «новомиколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «паросток» запорізької обласної радиСкачати 158,08 Kb.
Дата конвертації03.01.2017
Розмір158,08 Kb.
ТипРозпорядження


УКРАЇНА

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ «ПАРОСТОК»

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

вул. Комсомольська,194 смт.Новомиколаївка Новомиколаївського району,

Запорізької області 70100, тел./факс 0 (6144) 9-16-81,

е-mail: nninternat@mail.ru Код ЄДРПОУ 20510387

від 28.10. 2015 №2744/01 – 12 на № 3262/01-12 від 17.12.2015р.

Директору Департаменту

освіти і науки

Запорізької обласної державної

адміністрації

Озеровій Т.Я.

Про забезпечення виконання

Розпорядження голови

облдержадміністрації

від 08.12.2015 №475


Комунальний заклад «Новомиколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Паросток» Запорізької обласної ради доводить до вашого відома, що на виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 08.12.2015 № 475 «Про організацію заходів щодо проведення в області Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят для дітей та людей похилого віку» в школі було організовано наступне:

1. Видано наказ по школі «Про підготовку і проведення новорічних свят» №183 від 14.12.2015р.

2. Новорічні ранки для учнів Підг. – 5 класів та вечори для старшокласників проведені за затвердженим раніше графіку 25 грудня 2015 року.

3. Проведені святкування Дня Святого Миколая, театралізоване вітання, яке підготували учнівська рада школи та педагог – організатор. Під час якого всім вихованцям школи – інтернату вручені подарунки.

4. З учнями пільгових категорій, які залишилися в школі в канікулярний час, вручили подарунки на день Святого Миколая, Новий рік та Різдво, проводяться заходи відповідно до плану роботи закладу на канікулах, затвердженого директором школи. Відповідно до плану організовано та проводяться виховні бесіди, заходи, екскурсії, працюють гуртки та спортивні секції, комп’ютерний клас, шкільна бібліотека.

5. Учні відвідали новорічні свята, які проводилися для дітей сиріт та дітей ПБП в районному будинку культури «Дід Мороз та всі, всі, всі…», та в центрі дитячої творчості «В гостях у святкових героїв». 25 грудня 2015 року здійснено поїздку 11 вихованців центру – інтернату, які мають статус дитина – сирота на новорічну виставу до Запорізького академічного обласного українського музично – драматичного театру ім. В.Г. Магара.

6. Протягом новорічних та різдвяних свят центр – інтернат відвідали гості - представники Першого Українського Міжнародного банку з привітаннями та подарунками для учнів пільгових категорій ( діти – інваліди, діти – сироти та ПБП). 7 січня 2016 центр – інтернат відвідав батюшка Андрій Православної церкви Святого Миколая з подарунками та привітаннями для дітей – сиріт, які залишилися в школі на свята, КП «НПК «Іскра» привезли 267 новорічних подарунків, волонтери Регіонального благодійного фонду «Лайф Інтернешнл» привезли 76 новорічних подарунків. Приїздив благодійний фонд «Посмішка дитини». До їхнього приїзду діти листи Святому Миколаю.Волоннтери Запорізької перукарні «Підстригайка» надали свої послуги дітям пільговиї категорій.

7.На час зимових канікул для дітей, які залишаються в школі встановили новорічну ялинку, дотримуючись всіх протипожежних норм і правил.

8.Були вжиті заходи щодо запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань під час проведення новорічних та різдвяних свят та під час канікул.

9. З кожним учнем проведені роз’яснювальні бесіди та інструктажі про заборону використання відкритого вогню, вибухонебезпечних предметів, петард і речовин під час проведення новорічних та різдвяних свят, а також про збереження життя і здоров’я дітей, дотримання вимог протипожежної безпеки та правил безпечної поведінки в школі і вдома з записом в відповідний журнал під особистий підпис кожного учня.

10. Класними керівниками та вихователями проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки, громадського порядку, дорожнього руху, поведінки на льоду з записом в відповідний журнал та під особистий підпис кожного учня.

11. Інженером з ТБ та ОП розроблено план заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час новорічних та різдвяних свят. Здійснено перевірки пожежної безпеки в місці проведення новорічних та різдвяних свят та організовано проведення інструктажів щодо дотримання вимог пожежної безпеки з педагогічними працівниками та обслуговуючим персоналом, які задіяні під час проведення новорічних та різдвяних свят.

12. Новорічну ялинку було встановлено за правилами влаштування новорічних ялинок.

13. Видано розпорядження відповідно до якого встановлено чергування педагогічних та технічних працівників школи – інтернату з метою забезпечення громадського порядку у місці проведення новорічного свята.

14. Під час здійснення екскурсійної поїздки учнів 25 грудня 2015 року в театр «Магара» ( 11 учнів) на новорічну виставу всі документи на виїзд було оформлено відповідно до вимог про пересування та супровід транспортних засобів організованих груп дітей.

15. Під час новорічних та різдвяних свят учням та гостям школи було заборонено використання піротехнічних засобів.16. Інформаційні матеріали про святкування новорічних та різдвяних свят в школі– інтернаті розміщено на веб – сайті школи.
В.о. директора школи-інтернату В.А.Польський
Поставна 9 -15 -83

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал