Сценарій свята вручення свідоцтв про середню освіту ПісняСкачати 97,54 Kb.
Дата конвертації09.01.2017
Розмір97,54 Kb.
ТипСценарій
Сценарій свята вручення свідоцтв про середню освіту

Пісня «Літо» у виконанні учнів 5 класу

Вед. 1: Добрий вечір, дорогі наші гості! Шановні вчителі, батьки, знайомі, друзі! Ми зібралися сьогодні з нагоди особливого свята, свята, якого немає в жодному календарі. В цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум розставання і радість зустрічі з майбутнім.
Вед 2.: Сьогодні, 31 травня 2012 року, прощаються з рідною школою наші випускники.
Вед 1.: Настав день, коли пташенята стають на крило, щоб злетіти у вись. Попереду – невідоме, загадкове майбутнє. Позаду - тихий берег дитинства. А в цей вечір – прощання з ним.
Вед 2.: Для них останній дзвоник пролунав завзято,

Державна атестація здана.

Випускників запрошуєм на свято

Хай пролунають їхні імена!


Музика, вихід випускників, ведучий називає їхні прізвища, на екрані слайди, читаються характеристики учнів
Випускник 2012 року – Бельц Олександр Олександрович. Вихований, стриманий, спокійний. Його улюбленим предметом у школі була інформатика. Та це й не дивно, адже хлопець мріє стати програмістом. Своїми найкращими друзями Олександр вважає батьків, які завжди підтримають, дадуть пораду, допоможуть. Нещодавно Саша почав займатися спортом, бо в родині підростають дві сестрички та братик, а він, як найстарший, повинен буде їх захищати.
Випускниця 2012 року – Дика Вікторія Миколаївна. Відверта, цілеспрямована, завжди стоїть на своєму, впевнено відстоює власну точку зору. Переможниця районних предметних олімпіад з хімії та англійської мови, лауреат творчих конкурсів. Одним словом, дівчина з сильним характером. Всі ці якості Віка плекала з дитинства, бо мріяла стати космонавтом. Та з роками вона відкрила в собі купу талантів: Віка гарно малює, співає, навіть вишиває хрестиком, тому зараз хоче стати відомим архітектором чи дизайнером.

Випускник 2012 року – Пономаренко Володимир Володимирович.

Стрункий, високий, користується неабияким успіхом у дівчат. Відкриємо таємницю: в мобільному Володимира є номери телефонів практично всіх дівчат Юр`ївського та сусідніх районів. Цей хлопець -єдина надія й опора для матері. За останній рік Вова прочитав більше книг та газет, ніж за всі шкільні роки. А все тому, що хоче одержати престижну високооплачувану роботу і відвезти маму до моря. Сподіваємося, що ця благородна мрія Володимира обов`язково здійсниться.


Випускниця 2012 року – Шелєпова Ганна Сергіївна. Завжди усміхнена, доброзичлива, емоційна. Ця дівчина – справжня оптимістка, бо переконана: все, що відбувається в житті – на краще. Аня має чудовий голос, гарно малює, є постійною учасницею районних творчих конкурсів, предметних олімпіад та Всеукраїнських предметних ігор. Вона щира, тактовна, з повагою ставиться до батьків та вчителів, завжди готова прийти на допомогу. Ще з дитинства Ганна мріє стати міліціонером, але, враховуючи її артистичний талант та творчі здібності, вчителі і батьки пророкують їй артистичне майбутнє.
Випускник 2012 року – Швидченко Юрій Іванович. Надзвичайно працелюбний, комунікабельний та відкритий до спілкування хлопець. Він дуже любить свою маму, тому завжди допомагає по господарству, доглядає молодших брата і сестру. Юра – справжній друг, обов`язково підставить плече у скрутну хвилину навіть малознайомим людям. Мріє пов`язати свою долю з автомобілями та фермерським господарством. А після закінчення навчання обіцяє повернутися працювати до хрещеного батька – Немеша Андрія Михайловича. І хто знає, може з часом він стане його правою рукою.

Директор школи. Урочистий вечір, присвячений врученню свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 2012 року оголошується відкритим.

Звучить гімн України
Вед 1.: Сьогодні ви зі світлою печаллю

Ступили всі через шкільний поріг...

Хай буде вам безмежний вальс прощальний

Провісником незвіданих доріг.Випускники танцюють вальс

Вед 2.: Усе було за 9 років в школі:

Підказки, жарти, записи сумні.

Усе спливло… І нині в дружнім колі

Згадаймо ті щасливі й незабутні дні.


Вед 1.: Наше свято ми оголошуємо вечором здійснення бажань. І зараз прийшов час виконати перше заповітне бажання кожного випускника.
Вед 2. Воно неминуче навідається до вас - голосне, уперте, від нього не відгородишся – бажання потрапити у власне дитинство.

Вед 1: Сьогодні ми допоможемо вам заглянути у минуле. Упізнайте себе. Чи не такими ви були?
На сцену виходять молодші учні з великими іграшками, читають дитячі вірші й виконують пісню «Дитинство босоноге».
Вед 2.: Наших випускників переповнює почуття невимовної вдячності всім вчителям, які були поруч протягом девяти років навчання у школі. Тому ми передаємо їм слово.
Випускник. Дорогі наші вчителі! Ми безмежно вдячні вам за ту щиру любов, яку ви нам дарували, за безцінні знання, які дуже знадобляться нам в майбутньому, за постійну допомогу, підтримку і мудрі поради.
Випускник. Ми б пам’ятник поставили для вас, учителі!

З червоного нетлінного граніту.

Велике серце на безхмарній висоті,

Щоб було видно людям всього світу!

Чому у формі серця?

Бо воно завжди для нас

У ваших грудях б’ється.

Чи дощ, чи сніг, чи вітер за вікном,

Нам затишно в великім вашім серці!

Випускники виконують пісню «Вчителю» і дарують квіти вчителям.

Вед 1.: А можливо, хтось із випускників мріє і про таке…

Монолог Гамасенка Вадима

Вед 2.: Ну ось, напевно, і все… Прийшов час здійснення Вашого найзаповітнішого бажання.
Вед 1.: Через кілька хвилин кожен випускник одержить свій перший державний документ, зароблений власними зусиллями!
Вед 1.: Для вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту до слова запрошуються директор школи Бутов О.О. та заступник з навчально-виховної роботи Дика Л.А.
Виступ директора, вручення свідоцтв
Вед 2.: Промайнули літа, мов хмаринка за обрій далекий,

І до школи стежина протоптана вся вже вкінець,

У руках – документ – твоя праця сумлінна й нелегка.

Про освіту свідоцтво – твоїй праці лавровий вінець.


Вед 1.: Що ж, у кожного з вас у руках путівка у доросле життя. А я вдивляюся зараз у зал і бачу незвичайне сяйво. Це сяють щастям, гордістю і радістю очі ваших батьків. Безперечно, сьогодні і їхнє свято, їм є ким пишатися і за кого радіти.

Вед 2.: Якщо є щось святе на землі, то це батько й мати. Люди, які розділяли з вами гіркоту невдач і щасливі хвилини радощів, віддаючи до останку любов свого серця. Сьогодні батьки хочуть подарувати вам пісню, яка стане найщирішим побажанням і привітанням зі святом.

Батьки виконують пісню і вручають дітям коровай. Лунає музика «Рідна мати моя, ти ночей недоспала…»
Відповідь випускників батькам:

  1. Дорогі наші батьки, пам’ятайте, що ідучи - ми лишаємося. Прагнучи свободи, ми просто просимо більше уваги.

  2. Ми з вами різні. Але ми- це ви, тільки більш сміливі і сучасні, неспокійні і відверті.

  3. Спасибі Вам, батьки, за сьогодення і за те, що ще чекає нас попереду!

  4. Завдяки Вам , ми впевнено пірнаємо в океан життя.

  5. За кожен день, що був, і за всі ті дні, що ще будуть – ми вдячні вам! (Випускники дарують квіти батькам)


Вед 1.: Всі батьки сьогодні хвилюються і радіють за своїх дітей. Але у деяких ця радість і хвилювання особливі, бо родина Шелєпових – Олена Миколаївна та Сергій Олексійович – та Замкова Валентина Іванівна присутні на такому святі у ролі батьків востаннє. Більше не будуть вони щоранку проводжати своїх дітей до школи, ходити на батьківські збори, перевіряти щоденники своїх синів і доньок.
Вед 2.: Звичайно, вони ще молоді і повні сил, і можуть виправити цю ситуацію, але сьогодні, за добрим і давнім українським народним звичаєм, цим батькам ми одягнемо вінки із зеленого жита.

(Лунає мелодія пісні "Зеленеє жито", діти одягають батькам вінки.)
Вед 1.: Нехай ці вінки нагадують всій родині про шкільні роки вашої дитини. Нехай вони стануть оберегами вашим дітям. А зараз слово надається класному керівникові 9 класу, Бутовій Вікторії Миколаївні, яка проведе символічні батьківські збори, останні у шкільному житті їхніх дітей.
(Виступ класного керівника, вручення листів-подяк батькам.)
Вед 2.: Нехай же лунає гучно ода неповторної юності, злита з маленьких дзвіночків ваших, дорогі діти, неповторних душ, ода юності учнів і мудрості вчителів, ода неповторної школи, де ви провели прекрасні роки життя. Наші оплески вам, випускники-2012! Запрошуємо вас до слова!
Музика, вихід випускників


  1. Шкільне дитинство дзвоником злетіло,

Доросле починається життя.

Нам щойно свідоцтва вручили,

Путівку в невідоме майбуття.
2.Хто я? Сьогодні випускник!

А завтра? Завтра невідомо.

Відкриєш двері в незнайоме-

До цього почуття я ще не звик.


3.Ми два крила, що летимо в майбутнє,

Назустріч всім вітрам, лише вперед.

Нас всіх чекає радість незабутня.

Ми віримо: щасливим буде злет!


4.Ще мить – і назавжди залишимо ми школу,

Підемо усі в самостійне життя,

Та рідний поріг не забудем ніколи,

До нього серця наші знов прилетять!


5.Ну а сьогодні скажемо: « Прощай»

Ми рідній школі, вчителю і парті.

Життя доросле! Ти нас зустрічай!

Ми доведем, чого ми в світі варті!


Вед1.: Як пташки ви гніздо покинете,

У 15 бентежних літ.

І сміливо усі полинете,

У широкий безмежний світ.


Вед 2.: Хай же буде всім небо високе,

Ясне сонце і світла путь.

Щастя, радість і світ широкий

Вже зустрінуть вас, тож летіть!


Випускники випускають голубів, співають фінальну пісню
Вед 2.: А ми передаємо естафету ведення свята батькам, а по сумісництву вчителям наших випускників - Шелєповій Олені Миколаївні та Дикій Ларисі Анатоліївні
Вед 1.: Дорогі випускники! Протягом дев`яти років ми робили все можливе, аби запалити у ваших душах маленькі вогники доброти і щирості, чесності та відвертості, любові та поваги.
Вед 2.: Як бачите, нам це вдалося. Зараз ви, вже такі дорослі, тримаєте в руках палаючий факел, що символізує набуті знання, учнівську єдність та людську гідність. Тож передайте цей вогонь вашим наступникам, учням 8 класу, щоб і вони зігрілися від теплоти ваших сердець, і вже в наступному році гордо несли звання випускників Преображенської школи.
Випускники, тримаючи по черзі, передають факел учням 8 класу.
Вед 1.: А зараз перший вчитель разом з класним керівником запрошують вас, любі наші діти, запалити ще один вогник.
Вед 2.: Вогник надії на те, що ваше доросле життя буде щасливим і успішним, а ви ніколи не забудете рідну школу, своїх друзів і вчителів.
Випускники разом з класним керівником та першим вчителем відпускають в небо «китайський палаючий ліхтарик»
Вед 1.: Усе було за 9 років в школі,

І сміх, і сльози, й перше співчуття.

Згадайте ці хвилини в дружнім колі,

І збережіть в душі на все життя.


Вед 2.: Подивіться ще раз на себе – вчорашніх школярів: радісних і сумних, щасливих і схвильованих, впевнених і розгублених… Кожен з вас залишить яскравий слід, неповторний відбиток в історії шкільного літопису. Незабаром прийдуть інші діти, але таких як ви вже не буде…
Під музику «Stay» всі присутні переглядають слайд-шоу, по закінченню випускники виходять зі шкільного подвір`я


Вед.1: Нехай у домі вашім завжди буде світло,

Хай люди усміхаються привітно,

Нехай земля квітчає шлях до школи!

Здоров'я вам, надії та любові!Вед.2: А ще вам - довгих літ і море квітів,

Хай кличуть вас осяяні дороги.

Сміливо йдіть, наші дорослі діти,

В шляхи життєві від шкільних порогів!


Вед 2.: Всі бажаючі запрошуються на святкову фотосесію з випускниками 2012 року .

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал