Про затвердження Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру „Сокіл" („Джура")Скачати 475,68 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації30.12.2016
Розмір475,68 Kb.
  1   2   3   4
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
м. Київ

13.06.2012 № 687


Про затвердження Положення про

Всеукраїнську дитячо–юнацьку

військово–патріотичну гру

„Сокіл” („Джура”)

На виконання доручення Президента України від 06 травня 2011 року № 1–1/860 щодо активізації роботи по відродженню і розвитку історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій Українського козацтва, відповідно до пункту 2 наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, Міністерства культури і туризму України від 27 жовтня 2009 року № 3754/981/538/49 „Про затвердження Концепції національно–патріотичного виховання молоді”Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Положення про Всеукраїнську дитячо–юнацьку військово–патріотичну гру „Сокіл” („Джура”) (далі – гра „Джура”), що додається.


2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
2.1. Забезпечити організацію і проведення I та II етапів гри „Джура”.
2.2. Сприяти формуванню Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських штабів гри „Джура”.

3. Відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Середницька А.Д.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н.В.):


3.1. Здійснювати організаційно–методичне забезпечення гри „Джура”.
3.2. Забезпечити проведення III (Всеукраїнського) етапу гри „Джура”.
4. Департаменту професійнотехнічної освіти (Супрун В.В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
5. Скасувати наказ Міністерства освіти і науки України від 25 грудня 2003 року № 855 „Про затвердження Положення про дитячоюнацьку військовоспортивну патріотичну гру „Сокіл” („Джура”) Українського козацтва”.
6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б.М.


Міністр Д. В. Табачник

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства освіти і науки,

молоді та спорту13 червня 2012 року № 687
Каталог: kray -> 2013
kray -> Звіт про проходження виробничої практики в тов „Край, магазин №3 Виконала: Студентка 4 курсу Групи №44 Економічного факультету
kray -> Відповіді до завдання туру «Правила змагань»
kray -> Наказ №30А м. Київ Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина Україна»
kray -> Перелік змагань і конкурсів обласного етапу гри «Джура» 2015 та рекомендації щодо їх проведення Впоряд (5-7 хв.) змагання з індивідуальних дій та дій у складі
kray -> Погоджую директор оіппо білянін Г.І. Погоджую
kray -> Затверджую: Директор оцткеум коновалова Г. М. Порядок проведення
kray -> Положення про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина Україна»
kray -> Затверджую Директор оцткеум коновалова Г. М. Умови проведення VІ зльоту юних туристів-краєзнавців Чернівецької області
2013 -> Положення про музей при навчальному закладі, який перебуває у сфері управління Міністерства освіти і науки України
2013 -> Закону Укоаїни "Про позашкільну освіту"


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал