По роботі й нагорода. Казка



Сторінка1/6
Дата конвертації10.12.2016
Розмір1,02 Mb.
  1   2   3   4   5   6
Клас: 2-А Вчитель Зибіна О.О.
Дата: 17.11.2015
Урок: Літературне читання
Тема: По роботі й нагорода. Казка «Колосок»

Мета: Вчити дітей читати в особах , аналізувати вчинки дійових осіб, давати їм характеристики , виховувати бажання допомагати дорослим і один одному, викликати негативне ставлення до ледарів, формування любові до рідного краю;

  • формування духовно – моральних взаємин;

  • формування любові до культурної спадщини свого народу;

  • виховання любові та поваги до своїх національних особливостей;

  • виховання почуття власної гідності, як представників свого народу;

  • толерантне ставлення до представників інших національностей.


Обладнання: Ілюстрації до казки , малюнки півника і мишенят, маски тварин, таблиці.

Хід уроку

Сл№2. Організація класу.

У ч и т е л ь

Продзвенів уже дзвінок,

Починається урок.

Він казковий і цікавий.

Тож гостей зібрав чимало.

Повернімося обличчям до гостей

І лагідно промовим: «Добрий день!»


Учні (разом)

«Добрий день!»

б) Психологічний настрій на урок

- Нас нема (діти закривають очі, кладуть голівку на руки повторюють за вчителем):

Я в школі.

Я в школі на уроці читання.

Я хочу читати.

Я дуже хочу читати.

Я читаю краще всіх.

- Ми є (діти розплющують очі, піднімають голівки).

-Я рада вас бачити на уроці читання . Ми знову з вами в королівстві казок і будемо пізнавати нове, цікаве, казкове. Ну, що ж ,починаємо.

Сл№3-7 III. Перевірка домашнього завдання.


  • Який розділ ми з вами почали опрацьовувати?

  • Які казки ми вже з вами прочитали?

  • Спробуйте вгадати за малюнками казку.

  • Яку з прочитаних казок ми не назвали?

  • Чим вона відрізняється від інших?

  • Казки яких народів ви ще читали?

Сл№9 II. Мовна розминка.

1. Гра «Хто як говорить».

- Пригадаймо ,друзі, вмить, як пшениченька шумить? ш-ш-ш-ш-ш-ш-ш

Як бджола в саду бринить: дз-дз-дз-дз-дз-дз

Вітер з гаєм розмовляє ш-ш-ш-ш-ш

Поміж листячком гуляє: ш-ш-ш-ш-ш-ш

Й ми всі трохи пошуміли , від роботи відпочили.

Сл№10 2. Робота з чистомовкою.

- Щоб наше мовлення було правильним , працюємо з - чистомовкою.

Влітку сонечко пече ― че-че -че

Всім спечу по калачу ― чу-чу-чу

Не лежи на печі ― чі-чі-чі.

Будеш їсти калачі.






Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал