Наказ №615 Про підсумки огляду, відомчої реєстрації та перереєстрації музеїв при навчальних закладах Чернівецької областіСкачати 45,99 Kb.
Дата конвертації25.01.2017
Розмір45,99 Kb.
ТипНаказ
Чернівецька обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З

18.11.2011

м. Чернівці

№ 615


Про підсумки огляду, відомчої реєстрації та перереєстрації музеїв при навчальних закладах Чернівецької області
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України “Про проведення у 2010 році огляду музеїв при навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України” від 01.02.2010 №60, Положення про музей при навчальному закладі, який перебуває у сфері управління Міністерства освіти і науки України, Порядок обліку музеїв при навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України, Положення про звання „Зразковий музей”, затверд­же­них наказом Міністерства освіти і науки України від 04.09.2006р. №640 та з метою удоско­на­лення діяльності музеїв при навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України, підвищення їх ролі, як осередків освіти учнівської та студентської молоді, був проведений огляд, відомча реєстрація та перереєстрація музеїв при закладах освіти.

У ході огляду встановлено, що музеї при закладах освіти проводять значну роботу по залученню учнівської молоді до вивчення і збереження історико-культурної спадщини свого народу, сприяють формуванню освіче­ної творчої особистості, відродженню і розбудові національної системи освіти, вивченню, охороні та пропаганді пам’яток історії, культури і природи рідного краю, проводять культурно-освітню роботу серед учнівської молоді та інших верств населення.

Мережа Чернівецької області налічує 59 музеїв, зареєстрованих при закладах освіти, в тому числі по районах: Вижницький – 2, Герцаївський – 0, Глибоцький – 1, Заставнівський – 7, Кельменецький – 1, Кіцманський – 8, Новоселицький – 5, Путильський – 2, Сокирянський – 6, Сторожинецький – 5, Хотинський – 12, м.Новодністровськ – 0, м.Чернівці – 10.

Активна робота щодо впорядкування діяльності музеїв, оформлення їх експозицій у відповідності до музейних вимог проводиться Хотинським, Кіцманським, Новоселицьким та Герцаївським відділами освіти райдержадміністрацій. Найширша мережа музеїв при закладах освіти існує в Хотинському районі (11 музеїв), найменша кількість музеїв (по одному) є в Глибоцькому та Кельменецькому районах, жодного музею не зареєстровано в м.Новодністровськ.

Обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводяться регулярні консультації з організації обліку, збереження експонатів, оновлюються і перевидаються методичні розробки.

В усіх районах відповідальні за туристсько-краєзнавчу роботу забезпечені спеціалізованими методичними матеріалами, на інтернет-сторінці обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді підтримується та постійно оновлюється відповідний тематичний розділ. Враховуючи результати роботи мережі музеїв при закладах освіти області та матеріали оглядової комісії


НАКАЗУЮ:
1. Зареєструвати літературний музей Г.Асакі при Герцаївському ліцеї ім. Г.Асакі, музей історії села Буківської ЗОШ І-ІІІст., історичний музей Дяківецької ЗОШ І-ІІІст. Герцаївського району та історичний музей при Кострижівській ЗОШ І-ІІІст. Заставнівського району.

2. Затвердити список зареєстрованих музеїв при закладах освіти Чернівецької області станом на 18 грудня 2010 року, що додається.

3. Відзначити роботу відділів освіти Герцаївської та Новоселицької райдержадміністрацій щодо ор­га­ні­зації та впорядкуванню діяльності мережі музеїв при закладах освіти.

4. Обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (Іващенко І.Г.):

4.1. Провести 23.11.2011 навчальний семінар з музейної справи для керівників шкільних музеїв;

4.2. Підготувати та направити в Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді клопотання про присвоєння звання “Зразковий музей” музею історії школи Костичанівського ЗНЗ І-ІІІ ст. Новоселицького району.

5. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, Новодніст­ровсь­кої міської ради, управління освіти Чернівецької міської ради та Кельме­нецької райдержадміністрації направити на семінар з музейної справи педагогів навчальних закладів, які планують відкриття нових шкільних музеїв.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника — начальника управління змісту навчання та виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М.Тарангул.


Начальник

Головного управління освіти і науки М.Бауер
Виконавець:
В.о. директора КЗ ОЦТКЕУМ ____________ І.Іващенко /_________/

Погоджено:
Заступник начальника – начальник

управління змісту навчання і виховання ____________ Л.Тарангул /_________/

Заступник начальника – начальник

управління фахової освіти _____________ А.Швець /_________/

Начальник відділу дошкільної,

загальної середньої , позашкільної освіти

та виховної роботи _____________ Г. Куриш /_________/

Головний спеціаліст сектору

кадрової роботи та правового

забезпечення ____________ М.Антонюк /_________/РОЗРАХУНОК РОЗСИЛКИ
наказу Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації
«Про підсумки огляду, відомчої реєстрації та перереєстрації музеїв
при навчальних закладах Чернівецької області
»

1. Канцелярія - 1 прим.


2. КЗ ЧОЦТКЕУМ - 1 прим.
3. Відділи (управління) освіти райдержадміністрацій - 13 прим.
Всього: 15 прим.Каталог: docs -> 2011
docs -> Структура методичної роботи з педагогічними працівниками Золочівського району в 2005-2006 навчальному році Районні методичні об”єднання
docs -> Програма розвитку заповідної справи на період до 2020 року 1
docs -> Контроль та оцінювання знань учнів з предметів гуманітарного циклу українська мова кількість фронтальних та індивідуальних видів контрольних робіт з української
docs -> Бібліотеки шахтарського району – громаді села
docs -> " Вітаміни це здоров’я та спосіб життя"
docs -> Украïнська література
docs -> Бібліотеки Амвросіївського району – осередки духовності та знань Збірка інформаційних
docs -> Планробот и департаменту освіти І науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації на 2013 рік м. Чернівці зміс т
2011 -> Наказ №568 Про "Рейтингову таблицю з туристсько-краєзнавчих заходів", що проводяться обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді з навчальними закладами області
2011 -> Рішенн я колегії Головного управління освіти І науки Чернівецької обласної державної адміністрації


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал