На освітянській ниві Шефер Людмила Михайлівна працює 38 років. З них 26 років учителем початкових класів у Володимирівській загальноосвітній школі І iii ступенівСкачати 15,03 Mb.
Сторінка1/7
Дата конвертації02.12.2016
Розмір15,03 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7
На освітянській ниві Шефер Людмила Михайлівна працює 38 років. З них - 26 років учителем початкових класів у Володимирівській загальноосвітній школі І - III ступенів.

Шефер Людмила Михайлівна - добросовісний та сумлінний вчитель, який наполегливо та систематично удосконалює свій фаховий рівень, намагаючись іти в ногу з часом. За період роботи зарекомендувала себе як здібний працівник, який добре володіє теоретичним матеріалом, методикою навчання та виховання учнів. Приділяє велику увагу розвитку логічного мислення школярів на основі власних спостережень. У своїй практиці широко використовує інноваційні форми та методи роботи на уроках.

Ерудована, обізнана з нормативно - правовими документами про школу. Постійно працює над підвищенням свого фахового рівня шляхом перебування на курсах післядипломної педагогічної освіти, районних семінарах, роботи у шкільному та районному методичних об'єднань учителів початкових класів, широко займається самоосвітою.

Шефер Л.М. виважено підходить до вибору форм і методів проведення уроку. Використовуючи традиційні та інтерактивні методи навчання, головну увагу звертає на структуру уроку, систематичне і міцне засвоєння учнями програмового матеріалу, урізноманітнює види самостійної роботи. В зв'язку з цим практикує диференційовані індивідуальні завдання, творчі самостійні роботи; вчить учнів працювати з підручником, довідником, додатковою літературою. Ефективно впроваджує в практику технології інтерактивного навчання. У своїй педагогічній діяльності Людмила Михайлівна широко використовує такі форми організації навчально – виховного процесу, які максимально зорієнтовані на особистість учня. Різні види навчальної діяльності реалізуються на різних етапах уроку, що дає змогу учням брати активну участь у навчальному процесі, виробляти вміння самостійно здобувати знання, узагальнювати, порівнювати, робити висновки, застосовувати знання на практиці.

Одночасно, реалізуючи навчальні, виховні та розвивальні завдання, вчитель прагне розвинути в учнів колективізм у роботі, товариську взаємодопомогу, організаторські навички й здібності, вміння міркувати, доводити, відстоювати свою точку зору. Людмила Михайлівна цікаво проводить позакласні заходи, в яких неодноразово приймала участь сама та залучала до цього й батьків своїх вихованців.

Учителька віддано любить свою професію, з повагою ставиться до школярів, вчить розуміть та любити рідне слово, Україну, свій народ. Її вихованці завжди відзначалися високими навчальними досягненнями та рівнем вихованості.

Шефер Людмила Михайлівна користується заслуженим авторитетом серед учнівського й учительського колективів та серед жителів села.
Директор школи В.Гаврилова

Висновок

про педагогічну та методичну

діяльність

учителя початкових класів

Володимирівської загальноосвітньої

школи І – ІІІ ступенів

Петрівського району

Кіровоградської області

Шефер Людмили Михайлівни

Шефер Людмила Михайлівна закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут у 1991 році. Має 38 років педагогічного стажу.

Людмила Михайлівна досконало знає вимоги навчальних програм, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, методику викладання навчальних предметів. Успішно почала працювати над реалізацією проблеми: «Нестандартні підходи до проведення уроків та позакласних заходів у початкових класах».

Готуючись до уроків, вона використовує додаткову літературу, добирає цікаві творчі та індивідуальні завдання.З метою раціонального розподілу часу на уроці вчителька використовує коментовані вправи, роздатковий матеріал, наочні посібники, технічні засоби навчання.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал