Кзо «Військова загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів»Сторінка1/5
Дата конвертації07.01.2017
Розмір0,73 Mb.
  1   2   3   4   5
КЗО «Військова загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів»

З 12 жовтня  по 17 жовтня 2016 року в школі проводився Тиждень початкової школи.
        Мета тижня: обмін педагогічним досвідом, визначення  кращих методичних наробок, застосування інноваційних педагогічних технологій на уроках та у  виховній роботі.
        Учні початкових класів взяли участь  у загальношкільній акції «Голуб миру».
        До проведення Тижня учні початкових класів готувалися заздалегідь. Тому першого дня було організовано конкурс читців «Україна рідний край».
        11 жовтня був математичний день – День ерудитів. Цього дня під час проведення інтелектуального шоу відбулися  перші самостійні відкриття дитини. Нехай вони навіть невеличкі, і, на перший погляд, незначні, та в них – паростки майбутнього інтересу до науки, до навчання.
        Були проведені відкриті уроки, на яких вчителі показали свою майстерність. Учитель  1 класу Осініна М.М. на своєму відкритому уроці  з математики показала  зразок для вчителів методичного об’єднання по  інтерактивному навчанню. Учитель 3 класу Місюра Т.П.  дала відкритий урок з музичного мистецтва, що став своєрідним уроком - відкриттям світу музики та мистецтва. Учитель  4 класу Янчук О.С.  дала  урок образотворчого мистецтва, де цікаво була представлена методика тренінгів по адаптації учнів до соціуму. Жирна О.Г.  на уроці  образотворчого мистецтва в 2 класі засобами технології дієвості навчала вихованців любити дари природи рідного краю і зображувати їх на папері. Було цікаво і  захоплююче.
         12 жовтня була проведена зустріч з поетесою  О.Омельченко, на якій  у доступній формі було презентовано нові книги для дітей. Діти почули  розповідь  про дитинство поетеси і перші кроки  в поезії.
         Цікаво, яскраво пройшла  виставка саморобок «Осінь - чарівниця». Класоводи вдячні батькам і дітям за активність і підтримку.  Роботи були талановитими і креативними.
         Від тижня початкової школи учні старших класів не стояли осторонь. Учениця 9 класу  Ущаповська Я.  дала майстер–клас по вишиванню.
         13 жовтня школа  гостинно відчинила двері для учасників АТО,  більшість з яких є випускниками школи. Звучали слова привітання, спогади, побажання.   Для всієї школи та гостей  провели змагання « Ну-мо, хлопці».  Сестра загиблого воїна АТО Швеця М. О. подарувала для музею книгу пам’яті  про загиблих захисників України.

 З метою вивчення рідного краю,  специфіки сільськогосподарської діяльності учні початкових класів Військової СЗОШ здійснили дуже цікаву екскурсію до товариства «Лан-Снаб.  Там вони  побачили техніку, на якій працюють  їх батьки. Познайомилися зі змістом професій: механік, комбайнер, шофер та тракторист, бо без цих професій  неможливе існування села. Особливу зацікавленість учні проявили до тварин, які знаходились на території товариства у вільному випасі. Вражень було море! А потім зачаровано дивились на  овець, які після спілкування з учнями,  дружно пішли до годівниці. Виснажились!

         Приймали нас гостинно та привітно.  Дякуємо керівництву «Лан-Снабу»  за розуміння та співпрацю.

Зустріч із учасниками АТОМатематичний КВК

Каталог: dokumenty -> 2016
dokumenty -> Про відзначення Дня Соборності та Свободи України в загальноосвітніх навчальних закладах району у 2014 році
dokumenty -> Календарне планування уроків музичного мистецтва
dokumenty -> Методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у 1-4 класах
dokumenty -> Затверджую Директор школи Тиркба Р. О. Вересень
dokumenty -> Концепція обласного науково-педагогічного проекту «Електронна атестація педагогічних працівників»
dokumenty -> Організація методичної роботи в початкової школі завдання І значення методичної роботи педагог, як І кожен фахівець, потребує постійного підвищений кваліфікації. «Учитель як фахівець живе доти, поки вчиться»
dokumenty -> «затверджено»
dokumenty -> Державна наукова установа
2016 -> Витяг з інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) на­вчальних закладів системи загальної середньої освіта


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал