Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів неприборкані думки про виховання ( посібник для занепокоєних батьків) Біла Церков 2006Сторінка1/13
Дата конвертації29.12.2016
Розмір5,05 Mb.
ТипКнига
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13
КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ

НЕПРИБОРКАНІ ДУМКИ ПРО ВИХОВАННЯ

(

посібник для занепокоєних батьків)


Біла Церков - 2006
Перед батьками та вчителями виникає безліч питань стосовно виховання дітей.
Як жити щасливо зі своєю дитиною? Як її виховувати? Яку модель виховання доцільно вибрати? Чому вона часто не бажає „виховуватися”? Що заважає нам щасливо жити зі своїми дітьми? Як навчити дитину жити? Як допомогти їй вчитися? Як дитину навчити самостійно вирішувати проблеми та долати труднощі? Що робити, якщо дитина вас не слухається?

Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в цій книзі. Причому всі вони, як правило, базуться на трьох основних принципах гуманістичної педагогіки: любов, розуміння, пояснення.
Використання різноманітнх практичних порад та рекомендацій цього посібника дозволить вам щасливо жити зі своїми дітьми, отримувати радість від спілкування з ними, а вашим вихованцям вирости активними, оптимістичними, творчими та порядними людьми.
Автор-упорядник кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, Заслужений діяч освіти України Калошин Володимир Федорович висловлює щиру подяку своїм колегам по праці та однодумцям Вельбовець Наталії Валер’янівні,, Власко Миколі Петровичу за допомогу при підготовці рукопису, а також ректору КОІПОПК Клокар Наталію Іванівну кандидату педагогічних наук, доценту за порозуміння та сприяння видання книги.

Книга призначена для широкого загалу батьків та вчителів, буде також корисною для молодих людей, котрі готуються стати батьками.

ЗМІСТ

Передмова …………………………………………………………………………………… 6
Розділ 1. ЩО ТАКЕ ВИХОВАННЯ ? …………………….................................................... 9
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал