Інтелектуальне шоу «битва наук» (позакласний захід у рамках предметного тижня)Сторінка1/5
Дата конвертації08.01.2017
Розмір4,03 Mb.
  1   2   3   4   5
Інтелектуальне шоу

«БИТВА НАУК»

(позакласний захід у рамках предметного тижня)

27 квітня 2015 року в Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою в рамках «Тижня природничо-математичних дисциплін» відбувся міжпредметний позакласний захід «Битва наук».

Основною метою позакласного заходу став розвиток в учнів першого курсу зацікавленості до вивчення предметів природничо-математичного циклу. Ідея міжпредметних зв’язків у позакласних заходах не нова, але її значущість не варто недооцінювати, адже єдність знань з природничих дисциплін дає можливість сформувати в учня цілісність світогляду.

Вдалий вибір формату заходу, а саме, інтелектуальне шоу, підвищує інтерес як учасників, так і глядачів, демонструє, що навчання буває не лише цікавим, а й веселим, чи навіть смішним.В «Битві наук» використовуються основні технології інтерактивного навчання (робота в малих групах, рольові ігри, акваріум, мозковий штурм). Всім педагогам добре відомо, що інтерактивне навчання сприяє формуванню навичок та вмінь як предметних, так і загальнонавчальних; розвитку комунікативних якостей; створенню атмосфери співпраці і взаємодії не лише між учнями, а й між педагогами. Підготовка до проведення такого позакласного заходу дає можливість для самореалізації, самовираження, творчості викладачів і учнів.

В інтелектуальному шоу брали участь представники п’яти груп першокурсників, кожна з яких представляла одну з наук природничо-математичного циклу. Учасники мали продемонструвати не лише свої знання з фізики, географії, хімії, математики, біології, а й акторську майстерність, творчі здібності, логіку, спритність, кмітливість, гнучкість думки.Конкурсна частина позакласного заходу складалася з таких шести раундів: «Візитна картка», «Домашнє завдання», «Ерудит», «Зіпсований телефон», «Чорна скринька», «Збери слово».


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал