Інформація про Учасників Всеукраїнськ ої виставк и презентаці їСкачати 158,39 Kb.
Дата конвертації12.02.2017
Розмір158,39 Kb.
ТипІнформація

Розвиток соціальної активності студентів
інформація про Учасників Всеукраїнської

виставки - презентації

1. Первинна профспілкова організація студентів Луцького педагогічного коледжу

ППО Луцького педагогічного коледжу об’єднує 50 профгруп з числом членів Профспілки 1401 чол., що становить 100% профспілкового членства (25% студентів навчаються на платній формі).

У своїй діяльності ППО студентів педколеджу керується нормативними документами, а саме Конституцією України, Законами України “Про професійні спілки, їх права та гарантій діяльності”, Статутом Профспілки працівників освіти і науки України, Положення про ППО студентів Луцького педколеджу, згідно яких складена і затверджена Угода між профспілковим комітетом студентів і адміністрацією коледжу.

Основне завдання профкому – бути опорою для студентів та захищати права усіх студентів разом і кожного зокрема, тому робота профкому спрямована на захист соціально – побутових інтересів членів профспілки; створення належних умов навчання і проживання, вчасній виплаті стипендій, участь у розділі стипендіального фонду. Особлива увага приділяється роботі з студентами пільгових категорій: сиротами, інвалідами, студентами з малозабезпечених сімей, студентами, постраждалими внаслідок аварій на ЧАЕС.

 Започатковано і проводиться засідання ШПА, на яких розглядаються питання соціального, юридичного захисту, організаційної діяльності, психологічні аспекти роботи активу.

За ініціативою і організацією профкому студенти беруть активну участь у проведенні благодійних, тематичних акцій: “Подаруй усмішку дітям”, “Молодь проти СНІДУ” тощо.

Досвід роботи ППО студентів Луцького педагогічного коледжу вивчався відділом соціально – економічної та організаційної роботи ФПО і заслуховували на засіданні президії 2 квітня 2007 року. Робота даної організації висвітлена у журналі “Профспілки України” №7 за серпень 2007 року (стаття “Школа життя починається зі студентської профспілки”), газеті “Освіта України” (грудень 2007 рік). Про роботу, організацію і проведення заходів друкувались статті у газетах “Сім’я і дім”, “Ініціатива”, “Вісник коледжу”.

2. Первинна профспілкова організація студентів

Вінницького технічного коледжу

Метою студентського самоврядування є участь студентів в соціальному житті для розвитку самоповаги та соціальної компетенції, потреба сформувати у молоді активну життєву позицію, лідерські якості, підготувати її до участі в осмисленому управлінні суспільством. Профспілковий комітет студентів бере активну участь у вирішенні студентських проблем.

Основними завданнями профспілкової організації є ознайомлення усіх членів з їхніми безпосередніми обов'язками та правилами, правами, обсягами роботи та конкретними завданнями, до яких входять: організація різноманітних заходів, вечорів, впровадження програм волонтерського руху, організація художньої діяльності під керівництвом керівників гуртків, організація роботи різних спортивних секцій, де кожен бажаючий може проявити себе та свої здібності (футбол, волейбол, настільний теніс, легка атлетика, баскетбол, шашки та шахи).

Продовжуючи тему здорового способу життя, слід відмітити, що студенти нашого навчального закладу активно долучаються до суспільного життя коледжу та міста. Постійно у коледжі відбувається агітація здорового способу життя, волонтери навчального закладу беруть участь у різних акціях та проектах.

Також в навчальному закладі функціонує студентське самоврядування гуртожитку, де періодично проводяться рейди по перевірці станів кімнат та секцій, організовуються культмасові заходи.

Отже, профспілкова організація коледжу перебуває в безперервному розвитку, пошуку нових ідей та вдосконалені існуючих, що допомагає всебічному культурно-просвітницькому, соціально-побутовому, та навчально-науковому розвитку студентів.3. Первинна профспілкова організація студентів Чортківського педагогічного училища ім. О. Барвінського
Студентська профспілкова організація училища налічує понад 800 членів. Студентський профком працює за статутом первинних профспілкових організацій.

Головним завданням вважає: захист прав і соціальний захист студентів.

Повноваження студентського комітету профкому:

Представлення і захист прав та інтересів членів профспілки, співпраця із адміністрацією училища; залучення членів профспілки до активної участі в організації добробуту студентського життя.

Здійснення громадського контролю за створенням безпечних і належних умов навчання та належних санітарно-побутових умов.

Підготовка та проведення культмасових заходів.

Здійснення контролю за умовами проживання членів профспілки  в гуртожитках, організацією харчування студентів.

Внесення пропозицій до комісії з соціального страхування щодо оздоровлення членів профспілки.

Розгляд питань про нагородження та преміювання членів профспілкового активу, надання матеріальної допомоги членам профспілки.

Головою студентської профспілки з 26 листопада 2009 року обрана Білик Марія, студентка IV курсу спеціальності "Початкове навчання".
4. Первинна профспілкова організація студентів Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету
Первинна профспілкова організація студентів Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету створена у лютому 1979 року. За цей час наша організація пройшла значний шлях. Неодноразово наші активісти нагороджувались за свою діяльність керівництвом коледжу, районною, міською адміністраціями, профспілковими органами.

З 1996 року на базі нашої профспілкової організації коледжу, неодноразово проводилися міські методичні об'єднання голів студентських профкомів, всеукраїнські семінари та науково-практичні конференції де студенти коледжу мали можливість поділитися досвідом роботи. У 2008 році наша профспілкова організація зайняла І місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі первинних профспілкових організацій ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

Головні напрями роботи організації:


 • соціально-правовий захист студентів;

 • забезпечення квитками студентів;

 • організація навчання лідерів та профспілкового активу.

 • організація змістовного дозвілля для студентів;

 • оздоровлення та відпочинок під час канікул.

В цьому навчальному році профспілковою організацією студентів продовжена робота по впровадженню системи профспілкового навчання для студентів – членів профспілок. Для цього проводилися семінари у тому числі на базі оздоровчого табору "Лідер", що у Пущі-Водиці.

5. Первинна профспілкова організація студентів Луганського державного коледжу економіки і торгівлі
Життя студентів – це перш за все навчання. Серед студентів чимало іменних стипендіатів: Президента України, Луганської обласної ради, Луганського обласного благодійного фонду «Благовіст»; переможців конкурсів, олімпіад.

Усі питання, які стосуються виховної роботи у Луганському державному коледжі економіки і торгівлі, вирішуються за участю органів студентського самоврядування. У коледжі діють рада і профком студентів, які проводять конкурси на "Кращого студента", "Кращу студентську групу", "Кращу кімнату гуртожитку", випускають студентську інформаційно-розважальну газету «Коледжонок».

Велика увага приділяється вирішенню питань соціального захисту студентів, особливо пільгових категорій, надання їм матеріальної допомоги. З участю органів студентського самоврядування вирішуються питання призначення стипендій, переводу студентів з контрактної форми навчання на бюджетну тощо.

У коледжі проходить багато цікавих заходів: презентація нових груп «Ми такі», заходи до Дня студента, Дня вчителя, Новорічні свята з неодмінною казкою, шоу «Королева коледжу» та багато інших.

 Є у студентів команда КВН "Тіп-Топ" та своя інформаційно-розважальна газета «Коледжонок». Ініціатори всіх цікавих справ – Рада і профком студентів.

Очолює первинну профспілкову організацію студентів, викладач Луганського державного коледжу економіки і торгівлі Карнась Наталія Анатоліївна6. Первинна профспілкова організація студентів Індустріального технікуму Донбаського державного технічного університету
Індустріальний технікум був відкритий згідно з розпорядженням Луганського раднаргоспу №30 у січні 1962 року для підготовки фахівців, за спеціальностями: виробництво сталі й феросплавів, ливарне виробництво чорних та кольорових металів, обробка металів тиском, ремонт металургійного обладнання, монтаж та експлуатація електрообладнання підприємств і громадських споруд, коксохімічне виробництво.

З 2010 р. технікумом керує Присяжнюк Олександр Мефодійович - викладач вищої категорії, нагороджений значком «Відмінник освіти". Завдяки його організаторським здібностям навчально-виховний процес закладу проходить на сучасному рівні.

Очолює первинну профспілкову організацію студентів, викладач Індустріального технікуму Донбаського державного технічного університету – Бодрова Олеся Олександрівна.

7. Первинна профспілкова організація студентів Стаханівського педагогічного коледжу Луганського національного університету ім. Т. Шевченка

Життя студентів Стахановського навчального комплексу насичене і дуже цікаве. Воно складається не лише з лекцій семінарів, практичних, контрольних та екзаменів. Студенти навчального закладу мають можливість займатись у гуртах за інтересами, брати участь  у конкурсах, фестивалях, науково-практичних конференціях, ходити на концерти, спілкуватись з цікавими людьми, їздити у відрядження по містам України і не тільки з науково-пошуковими чи творчими місіями.

У навчальному активно діє ППО студентів. Очолює З метою розвитку творчих здібностей у комплексі щорічно проводяться різні конкурси: “Мистецтво мого серця” - для груп нового набору, авторської пісні - для студентів шкільного та музичного відділень, виставки пасхальних композицій, де беруть участь усі академічні групи навчального комплексу. В 1999 році започатковано регіональний фестиваль хорового мистецтва, в якому беруть участь хорові колективи Стахановського педколеджу, Артемівського педучилища Донецької області, Донецького педагогічного коледжу та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Щорічно студенти навчального комплексу беруть участь у міських та обласних фестивалях народної творчості, де посідають призові місця, а такі колективи як концертний хор коледжу, вокальний ансамбль “Мрія”, вокальна група “Delice”, фольклорний ансамбль є лауреатами та дипломантами багатьох міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів народної творчості.8. Первинна профспілкова організація студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ
З метою заохочення студентів до навчальної та громадської діяльності вже більше 5 років як у коледжі впроваджена рейтингова оцінка діяльності студентів. Кращі групи та кращі студенти за підсумками рейтингової оцінки діяльності студентів ТЕК КНТЕУ преміюються екскурсійними поїздками по історико-культурних місцях України.

У коледжі вже багато років діє та активно співпрацює з адміністрацію коледжу ППО. Головне завдання профспілкового активу – вирішення соціальних проблем студентів.

З метою виховання відповідального ставлення до власного здоров’я, здорового способу життя, створення умов для активного відпочинку студентів кожного року, у вересні, проводяться традиційне спортивне свято „День здоров’я” у лісопарковій зоні Святошин та Першість ТЕК КНТЕУ з різних видів спорту.

Так, першість ТЕК КНТЕУ з міні-футболу збирає багато команд-учасниць та вболівальників. Відбірні ігри проходять кожного року протягом вересня - жовтня. Напередодні Дня студента відбувається фінальна гра та визначається володар Кубку ТЕК КНТЕУ з міні-футболу.
9. Первинна профспілкова організація студентів Хорольського агропромислового коледжу ПДАА
Навчальні заклади, як і люди, мають свою біографію. Коледж є колискою, з якої вийшли люди різних професій, які стали його гордістю.

Вже багато років у коледжі діє первинної профспілкової організації студентів, яка активно співпрацює з адміністрацією коледжу та студентським самоврядуванням, головою організації є Лізнова Світлана Василівна

Вся соціальна інфраструктура коледжу об'єднана в єдине студентське містечко. До послуг студентів три гуртожитки на 650 місць з усіма необхідними зручностями, їдальня на 220 місць, два буфети, два молодіжних клуби, спортивно-оздоровчий комплекс зі стадіоном, різноманітними спортивними майданчиками, спортивна, атлетична і зала для боротьби, тир і сауна.

За єдиним комплексом проводиться виховна, культурно-масова та спортивна робота.

У вільний від занять час студенти розкривають свої здібності в предметних гуртках, спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності та молодіжних клубах за інтересами.

10. Первинна профспілкова організація студентів КВНЗ «Прикарпатський лісогосподарський коледж»
В 1883 році Дирекцією лісів та державних маєтностей Галичини, яка входила в той час до Австро-Угорської імперії, в м. Болехові було засновано третю в усій Австро-Угорській монархії лісову школу, яка називалась тоді Нижча Лісова Школа в Болехові. Вона була другою після Львівської за значенням і готувала лісничих для роботи в державних і приватних лісах краю.

Біля школи лісничих був закладений унікальний для Прикарпаття за флористичним складом дендропарк. Це один з найстаріших парків Івано-Франківщини, колекція якого створювалася як з аборигенних деревних порід, так із завезених з Австрії, Швейцарії, Італії.

Навчальний заклад пройшов значний шлях, підготовлено багато спеціалістів які стали відомими науковцями.

У липні 2005року рішенням Івано-Франківської обласної ради навчальний заклад реорганізовано в Прикарпатський лісогосподарський коледж. Розпочався новий етап в житті закладу з славною історією та великим майбутнім.

У навчальному закладі діє потужна первинна профспілкова організація студентів, очолює організацію Кабинець Василина Ігорівна.


11. Первинна профспілкова організація

Рогатинського державного аграрного коледжу

Івано-Франківської області.
Державний навчальний заклад на Прикарпатті, розташований в чудовому опільському краї, славній землі Роксолани, створено 20 червня 1956 року. За період своєї діяльності коледж підготував для сільського господарства понад 9 тисяч фахівців. Його випускники працюють у наукових установах, підприємствах аграрного сектора економіки, займаються підприємницькою діяльністю.

Рогатинський державний аграрний коледж - єдиний вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації на Івано-Франківщині, який готує фельдшерів для ветеринарної медицини. Коледж займає гідне місце серед навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України, входить в десятку кращих, у якому органічно поєднуються освіта, наука і виховання, здійснюється ступеневе навчання.

Педагогічний колектив коледжу в складі якого: два кандидати наук, 60 викладачів 20 майстрів виробничого навчання і лаборантів, стабільно працює над удосконаленням системи підготовки фахівців.

Виховний процес – невід’ємна складова освітньої діяльності. У закладі він здійснюється на основі кращих традицій Прикарпатського регіону, що сприяє збереженню колориту Івано-Франківської області й збагаченню української культури. В закладі на високому професійному рівні діють художні гуртки, що мають звання народного: танцювальний колектив «Юність опілля», хоровий «Опільські роси», вокальний «Берегиня». Одним з напрямків у роботі залишається пропаганда здорового способу життя, заняття спортом.

У коледжі діє "школа молодого лідера" яка допомагає вихованню лідерських якостей, креативного мислення у студентів. Навчання в школі здійснюється в чотирьох групах (старости, профспілкові організатори, члени студентської ради, фізорги). Основними формами роботи є дебати, тренінги, диспути, рольові ігри.

Дієвою у коледжі є студентська профспілкова організація, яка сприяє не тільки організації дозвілля студентів, але й вирішує питання щодо навчання, проживання, особливо соціального захисту студентів. Голова студентської профспілкової організації, викладач Рогатинського державного аграрного коледжу – Роман Благий.
12. Первинна профспілкова організація студентів

Кременчуцького медичного коледжу
Профспілка здійснює свою діяльність на демократичних засадах: згідно зі Статутом професійної спілки працівників охорони здоров'я України.

Метою діяльності профспілкової організації є захист інтересів членів профспілки і соціально-економічних прав.

Робота первинної профспілкової організації планується за напрямками роботи кожного підрозділу (організаційно-масової комісії; соціальної та житлово-побутової комісії, культурно-масової; оздоровчої та спортивно-масової; комісії з контролю за харчуванням та ін.).

Завдяки чітко спланованій системі виховних заходів коледжу, при підтримці клубу художньої самодіяльності «Веселка» члени профспілкового активу беруть участь в організації проведення урочистих свят, зустрічей, концертів на базі лікувальних закладів міста та району.

Профспілкова організація Кременчуцького медичного коледжу бере участь у щорічному обласному огляді-конкурсі «Душі криниця» серед медичних закладів, який організовує Обласний комітет профспілки медичних працівників. У травні, 2009 року колектив співпрацівників Кременчуцького медичного коледжу виборов Гран-Прі в обласному конкурсі.

Соціальний захист студентів – основний напрям роботи студентської профспілки.

Враховуючи соціальний портрет коледжу слід відмітити, що на 1-е квітня 2012 року у коледжі навчається: 22 - студенти-сироти; 23 - студенти-інваліди; 27 - студентів з багатодітних сімей; 37 – студентів які мають дітей.

Завдяки клопотанню адміністрації та профспілкового комітету перед промисловими організаціями міста було виділено кошти для оздоровлення студентів пільгових категорій. Так, починаючи з 2007 року щоліта студенти пільгових категорій відпочивають 10 днів на Чорноморському узбережжі.
З метою розвитку творчих здібностей, формування професійних якостей, студентський профком сприяє активізації діяльності членів навчально-дослідного товариства «In spe», забезпечує дієву співпрацю в оформленні робіт, зустрічі з громадськими організаціями міста, залучення до співпраці провідних спеціалістів ЛПЗ міста та району.

На базі коледжу діє загін «Милосердя». Студенти загону надають допомогу ветеранам війни, які знаходяться на лікуванні у міському шпиталі ветеранів війни.Здійснюються культурно-громадські заходи студентами коледжу зі студентами Університету ІІІ-го покоління, де слухачами є люди похилого віку.

Нагороджені дипломами виставки


 • Первинна профспілкова організація студентів Луганського державного коледжу економіки і торгівлі

 • Первинна профспілкова організація студентів Політехнічного коледжу Луганського національного аграрного університету

 • Первинна профспілкова організація студентів Коледжу Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля

 • Первинна профспілкова організація студентів Луганського коледжу економіки, будівництва та права

 • Первинна профспілкова організація студентів Індустріального технікуму Донбаського державного технічного університету

 • Первинна профспілкова організація студентів Стаханівського педагогічного коледжу Луганського національного університету ім. Т. Шевченка

 • Первинна профспілкова організація студентів Рогатинського державного агарного коледжу

 • Первинна профспілкова організація студентів Кременчуцького медичного коледжу

 • Первинна профспілкова організація студентів Дніпропетровського монтажного технікуму

 • Первинна профспілкова організація студентів Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу

 • Первинна профспілкова організація студентів Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України

 • Первинна профспілкова організація студентів Дніпропетровського радіоприладобудівного коледжу

 • Первинна профспілкова організація студентів Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету

 • Первинна профспілкова організація студентів Хорольського агропромислового коледжу ПДАА.

 • Первинна профспілкова організація студентів Антрацитівського обласного медичного училища

 • Первинна профспілкова організація студентів Вінницького технічного коледжу

 • Первинна профспілкова організація студентів КВНЗ «Прикар­патський лісогосподарський коледж»

 • Первинна профспілкова організація студентів Тлумацького коледжу Львівського Національного аграрного університету

 • Первинна профспілкова організація студентів Київського медичного коледжу ім. П.І. Гаврося

 • Первинна профспілкова організація студентів Чортківського педагогічного училища ім. О. Барвінського

 • Первинна профспілкова організація студентів Луцького педагогічного коледжу

 • Первинна профспілкова організація студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ

 • Первинна профспілкова організація студентів Криворізького гірничо-електромеханічного технікуму


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал