Демченко Галина ФеоктистівнаСторінка1/4
Дата конвертації13.01.2017
Розмір2,42 Mb.
  1   2   3   4
Демченко Галина Феоктистівна

Дата народження – 15.09.1952 р.

Вчитель німецької мови вищої категорії, “Старший вчитель”

Термін роботи – з 1975 по 2010 р. Стаж роботи – 33 роки.

Навчалася в Київському державному педагогічному інституті іноземних мов на факультеті німецької мови за спеціальністю німецька та англійська мова з 1970 по 1975 р.

В ЗОШ №7 працювала з 22 листопада 1993 року по 30 серпня 2005 року на посаді вчителя німецької мови в 5 – 11 класах.

Навчаючи і виховуючи учнів, намагалася розкрити їхні здібності і таланти. Неодноразово учні брали участь місця на олімпіадах мови і області з німецької мови, де займали призові місця. Вагомим підтвердженням плідної праці є успішне навчання випускників у вищих навчальних закладах, їхнє бажання оволодіти німецькою мовою, перебування та проживання в німецькомовних країнах – Німеччині, Швейцарії та Австрії.

За багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, активну участь у громадському житті міста, школи нагороджена:

Почесними грамотами виконкому Смілянської міської ради народних депутатів;

Грамотами відділу освіти Смілянського міськвиконкому, ради голів профкомів закладів освіти;

Грамотами адміністрації школи та профкому школи,

грошовими преміями.

Найдорожчими нагородами для Галини Феоктистівни є подячні листи від випускників школи з формулюванням “За творчий неспокій та романтику душі” з підписом Голови учнівської ради школи.Артеменко Тетяна Леонідівна
Дата народження - 01.01.1960 р.

Освіта – вища.

В 1982 році закінчила Черкаський педагогічний інститут ім. 300-річчя воз’єднання України з Росією ( зараз університет ім. Б.Хмельницького).

За фахом – вчитель математики і фізики.

Педагогічний стаж – 25 років.

Кваліфікаційна категорія – вища.

З 1992 року працювала в ЗОШ №7 вчителем математики 5-11 класів.

Кажуть, що вчителями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, учитель – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце, віддане дітям. Ці слова про Тетяну Леонідівну – незвичайну людину виняткової душевної краси і гармонії.На її уроках панувала творча, доброзичлива атмосфера, учні брали активну участь у на­вчальному процесі. Завдячуючи правильній організації роботи, Тетяна Леонідівна до­сягла належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та високої якості їх знань з предмета.

Тетяна Леонідівна була прекрасним класним керівником. Вона багато уваги приділяла вихованню школярів, бо дуже любить дітей, знаходила радість у спілкуванні з ними, вірить у те, що кожна дитина може стати гарною людиною. Свою позитивну енергію та організаторські здібності спрямовувала на згуртування учнівського колективу. Їй вдавалось створювати атмосферу взаєморозуміння, взаємопідтримки та взаємоповаги серед дітей. Вона добре володіла педагогічними та психологічними пройомами впливу на процес формування кожної окремої дитячої особистості. Цим заслужила велику вдячність від своїх учнів.За сумлінне виконання посадових обов’язків, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагороджена грамотами міського і обласного відділів освіти.
Журило Людмила Миколаївна

Народилась 30.01.1948р.

Вчитель англійської мови, категорія вища, відмінник освіти України.

1966 -1970 – роки навчання в Черкаському державному педагогічному інституті імені 300-річчя воз’єднання України з Росією ( зараз університет ім. Б.Хмельницького). Трудову діяльність Людмила Миколаївна розпочала в Перегінській школі №1 Івано – Франківської області. Повернувшись до рідного дому, спочатку працювала в Ташлицькій середній школі, а потім в технічному училищі №5 в м.Смілі. З 1994 року працювала в ЗОШ №7. Загальний трудовий стаж – 38 років. Нагороджена Почесними грамотами Міністерства Освіти України та відділу освіти Смілянського міськвиконкому, знаком “Відмінник освіти України”Стати вчителем англійської мови Людмила Миколаївна мріяла з раннього дитинства, з того моменту, коли в клас зайшла вчителька і заговорила англійською мовою. В душі маленької дівчинки щось стрепенулось і вона сказала: “Я буду тільки вчителем англійської мови”. І ця мрія здійснилася. На протязі 38 років Людмила Миколаївна “ сіяла добре, вічне”, несла знання дітям. Відкрита, щира, відверта, спроможна творити добро.

Найхарактернішою рисою Людмили Миколаївни є готовність допомогти людям. Ці її риси передались і її учням. Чимало з них обрали шлях своєї наставниці і стали вчителями англійської мови, перекладачами, працюють за кордоном.Каталог: ld
ld -> Урок бесіда «Уявна подорож містом (селом, країною)»
ld -> Міський методичний кабінет екскурсія «Спостереження за осінніми змінами у живій та неживій природі»
ld -> Бабуся називає мене брат називає мене сестра
ld -> Наукових праць
ld -> Основний напрямок
ld -> Методичні рекомендації для 5 класу з української мови та літератури, світової літератури, російської мови Для учнів
ld -> Методичні рекомендації до проведення Першого уроку 2013-2014 навчального року для учнів молодшого шкільного віку
ld -> Homines, dum docent, discunt. Люди, навчаючи, вчаться
ld -> Комунальний заклад “Обласна бібліотека для дітей Черкаської обласної ради Шевченківські лауреати в галузі літератури – наші земляки Біобібліографічний вісник для юних книголюбів віком від 12 до 14 років Черкаси, 2012
ld -> Тема уроку Тема Барви землі (7 год)


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал