Бог любить всіх людей, бо всі ми Його діти і діло Його рукСторінка1/13
Дата конвертації29.12.2016
Розмір1,9 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13


Бог любить всіх людей, бо всі ми - Його діти і діло Його рук.

Він любить добрих і злих, чоловіків і жінок, православних і католиків, священиків і міліціонерів, бідних і багатих, любить нас усіх, тому що ми - Його діти.
Нас ще не було у світі, а Бог вже про нас думав.

Десь на своєму небесному календарі, де заплановані всі події світу, ще до існування космосу, Він запланував час, місце і умови нашого життя.

Як найкращий скульптор намалював наш портрет, обравши для нас колір очей, зріст і темперамент, і все це зробив з великою любов'ю .

Він надав нам ім’я і з сердечною тугою чекав на день нашого народження. Отже ти живеш тільки завдяки тому, що Бог забажав твого існування.
Він любить нас не тому, що ми добрі, але тому, що Він є добрий.

Бог любить тебе, тому що Він - твій Батько.

Бог любить нас не за те, чим ми займаємось, що ми робимо, ані за те, ким ми є. Ми всі Його діти.

Він любить всіх людей, але разом з тим любить окремо кожного з нас особисто та, як кожен, потребує бути коханим.
Бог - це не хмара енергії, котра десь далеко, у космосі і підтримує існування всього. Бог - це ані космічний центр, ані могутній розум, котрий володіє усім. Хмара може існувати, але не може тебе любити. Бог є Любов. Він має Серце. У цьому Серці кожний з людей, який жив, живе і буде жити, є знаний і бажаний. Там для кожного споконвіку приготоване місце. Бог чекає тебе у своєму Серці. Мріє про тебе, виглядає тебе, прагне, щоб як найшвидше надійшла хвилина, коли ти займеш підготоване для тебе місце. Не лякайся, що хтось інший замість тебе може його зайняти, як, наприклад, у черзі в магазині. Воно передбачене для тебе, і тільки для тебе. Навіть якби так сталося, що ти ніколи не дійдеш до цього місця у Серці Бога, то воно назавжди залишиться вільним. Навіть якби ти потрапив в пекло, ніхто його не займе, і твій небесний Отець вічно буде лити сльози по тобі.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал