Біля центрального входу училища грає духовий оркестр. Чергові учні зустрічають гостей. Реєстрація гостейСкачати 45,43 Kb.
Дата конвертації02.01.2017
Розмір45,43 Kb.
ТипСценарій
СЦЕНАРІЙ ПО ПРОВЕДЕННЮ

ВІДКРИТТЯ ЛАБОРАТОРІЇ ІКТ, ЗРАЗКОВОЇ КУЛЬТУРИ № 7

Біля центрального входу училища грає духовий оркестр. Чергові учні зустрічають гостей. Реєстрація гостей.

Біля аудиторії № 7 знаходяться учні, ведучі.

Ведуча: Доброго дня шановне панство! Раді Вас вітати в стінах нашого навчального закладу з урочистою метою відкриття лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, лабораторії зразкової культури.


Наше свято – це визначна подія в нашому навчальному закладі. І сьогодні до нас завітали поважні гості:

 1. Супрун В’ячеслав Васильович – директор департаменту професійно-технічної освіти міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 2. Кучинський Микола Сигізмундович – заступник начальника головного управління освіти і науки виконавчого органу київської міської державної адміністрації.

Ведучий:

 1. Мусієнко Таїсія Петрівна – заступник начальника відділу головного управління освіти і науки виконавчого органу київської міської державної адміністрації.

 2. Мірошніченко Катерина Борисівна – директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в м. Києві.

 3. Бржестовська Лідія Олексіївна – віцепрезидент ВАПП.

Ведучий. До слова запрошується директор МВПУ зв’язку Петрович Василь Сергійович.

Директор училища: Свято відкриття лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, лабораторії зразкової культури оголошується відкритим.


Ведуча:

Увага! Увага! Сьогодні в нас свято,

Ми будемо лабораторію нову відкривати

Гостей дорогих ми вітаємо щиро!Стрічаємо хлібом, любов'ю і миром!

(підноситься коровай Супруну В’ячеславу Васильовичу директору департаменту професійно-технічної освіти міністерства освіти і науки, молоді та спорту України).

Ведучий. Нова лабораторія – це не тільки радість для учнів, а й для її педагогічного колективу і, особливо, для її нового господаря – майстра виробничого навчання Кондратюка Віталія Сергійовича, яким дуже хочеться якнайскоріше переступити поріг нової лабораторії. Але, як і кожну домівку, нашу без ключа не відкрити! Отож символічний ключ від нашої лабораторії учням вручає директор училища Василь Сергійович (директор вручає ключ від лабораторії майстру в/н та учням).

Ведуча. Ось і наступив урочистий момент заради якого ми зібралися тут. З почуттям великої шани і вдячності за турботу про наших учнів, запрошуємо перерізати символічну стрічку:

 1. Супруна В’ячеслава Васильовича;

 2. Кучинського Миколу Сигізмундовича;

 3. Петровича Василя Сергійовича.

( перерізують стрічку).

Ведучий. На щастя, на долю, на добро відкрилися сьогодні двері нашої лабораторії. Тож ласкаво запрошуємо усіх у нашу лабораторію.

(усі заходять в лабораторію, гості сідають за столи в центрі, учні за ПК).

Ведуча. Шановні гості, ми раді вітати Вас у нашій лабораторії ІКТ, лабораторії зразкової культури, де ви зможете доторкнутися серцем і душею до наших інформаційних витоків. Адже, хто володіє інформацією, той володіє світом!

Ведучий. Адже це дійсно так. Особливо ці слова є актуальними сьогодні. У наш час стрімкого розвитку інноваційних технологій дуже важливо володіти своєчасною та актуальною інформацією.

Ведуча. З кожним роком обсяг інформації зростає, також скорочується час для пошуку інформації. Саме у вирішенні цієї проблеми нам допомагає комп'ютер, ІНТЕРНЕТ, електронна пошта.

Ведучий. Дана лабораторія призначена для формування інформаційно-освітнього й культурного середовища, яке створюється з використанням апаратно-програмних засобів навчання.

Ведуча. Основною метою створення ІКТ є забезпечення належних умов для проведення навчально-виховного процесу та розв’язання професійним навчальним закладом завдань, визначених цілями та змістом освіти у відповідності до Державного стандарту професійно-технічної освіти.
Ведучий. Завданням лабораторії є забезпечення технічних і методичних передумов для формування інформаційної культури та навчальної діяльності учнів за допомогою засобів новітніх технологій.

Ведучий. Площа лабораторії становить 43,5 м2. В лабораторії розташовано 16 учнівських та один учительський комп'ютери. Також лабораторія забезпечена багатофункціональним пристроєм, мультимедійним комплексом. Лабораторію підключено до глобальної мережі Internet.

Ведуча. Сьогоднішня подія – це велике свято для педагогічного колективу училища. До слова запрошується Супрун В’ячеслав Васильович.

(виступ Супруна В.С.).

Ведучий. З вітальним словом звертається Кучинський Микола Сигізмундович – заступник начальника головного управління освіти і науки виконавчого органу київської міської державної адміністрації.

Ведуча. Слово для привітання надається Бржестовській Лідії Олексіївні – віцепрезиденту ВАПП.

Ведучий. Пропонуємо здійснити віртуальній екскурс в історію створення лабораторії ІКТ, лабораторії зразкової культури.

(демонстрація відеоролику «Як все почалося…»).Ведуча. Слово надається автору проекту, людині, завдяки ініціативі, наполегливості і турботі якої ми маємо сьогодні такий чудовий подарунок. Це директор Петрович Василь Сергійович. Отож, слово вам Василю Сергійовичу.

(виступ директора).

 1. Директор ставить питання до учнів щодо їх вражень. Учні відповідають.

 2. Спілкування директора з учнями (фото на згадку). Побажання успіхів у навчанні.

 3. Директор училища Василь Сергійович розрізає коровай, майстер в/н
  Кодратюк В.С. пригощає гостей, учнів.Каталог: new
new -> Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»
new -> Календарне планування
new -> На допомогу класним керівникам. Хроніка традиційних справ. Останні дні серпня
new -> Програма рекомендована для вчителів початкових класів. Пояснювальна записка
new -> Аналіз виховної роботи Славутицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2 за 2012- 2013 навчальний рік
new -> Era – Європейська дослідницька асоціація
new -> Наказ №182 Про заходи щодо запобігання злочинності в учнівському середовищі
new -> Правила поведінки в школі. Причини травматизму дітей у школі, попередження травматизму
new -> Новогригорівська с\б: Довідкова література


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refos.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал